Yardım Visual Studio'dan Yaptığım Uygulamaya Discord Rich Presence Ekleybilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba arkadaşlar, ben visual studio üzerinden bir radyo uygulaması tasarladım basit bir şekilde. Ve şimdi bu uygulama açık olduğu zaman ve discord da açık olduğu zaman durumda oynuyor gözüküyor şeklinde yapmak istiyorum. Yani discord rich presence. Bunu nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
sanırım bundan bahsediyorsunuz doğruysa rehber konumu okuyarak yapabilirsiniz

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
sanırım bundan bahsediyorsunuz doğruysa rehber konumu okuyarak yapabilirsiniz
baktım ancak bu değil benim istediğim uygulamanın kaynak kodlarına konulacak ve uygulama açılır açılmaz yapılacak olan bir şey uygulamadan bahsettiğim de kendi yaptığım basit radyo uygulaması ama eğer yapmanın da bir yolu yoksa da sorun değil

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
baktım ancak bu değil benim istediğim uygulamanın kaynak kodlarına konulacak ve uygulama açılır açılmaz yapılacak olan bir şey uygulamadan bahsettiğim de kendi yaptığım basit radyo uygulaması ama eğer yapmanın da bir yolu yoksa da sorun değil
Hocam şöyle olabilir bunu yine hazırlarsınız .bat uzantılı dosya varya uygulamanızla beraber oda çalıştırılır eş zamanlı olarak ikiside aktif kalır

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hocam şöyle olabilir bunu yine hazırlarsınız .bat uzantılı dosya varya uygulamanızla beraber oda çalıştırılır eş zamanlı olarak ikiside aktif kalır
Anladım hocam yapmayı denerim ancak sizin verdiğiniz link patlamış sanki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1679170094805.png

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Anladım hocam yapmayı denerim ancak sizin verdiğiniz link patlamış sanki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 180558
aa evet konu eski olunca linkte patlamış ben bir dosyayı bulmayı deneyeyim bulursam atarım bulamazsam da rich presence yapmak artık her yerde var zaten youtube da falan oradan da bakabilirsiniz
edit : discord.js v13 gelmesinin ardından bunların kodlarıda değişmiş olabilir dikkat edin

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
aa evet konu eski olunca linkte patlamış ben bir dosyayı bulmayı deneyeyim bulursam atarım bulamazsam da rich presence yapmak artık her yerde var zaten youtube da falan oradan da bakabilirsiniz
edit : discord.js v13 gelmesinin ardından bunların kodlarıda değişmiş olabilir dikkat edin
tamam hocam sağ olun dikkat ederim

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
tamam hocam sağ olun dikkat ederim
Hocam maalesef bulamadım dosyayı ama youtube github gibi yerlerden biraz araştırırsanız dosyaları bulursunuz kendinize göre düzenlerseniz konuya bakarak dosya dediğim bunu yapmak için kaynak kodlarıydı