virustotal bunda sıkıntı çıkarmı

Bu konuyu okuyanlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
oyun hilesi indiriyodum virustotal'e taratıyım dedim sdece 1 tanesinde çıktı sorun çıkarmı
VirusTotal

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
8 tanesinde çıkmış yalnız? Ben olsam hiç denemezdim.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
aga bende 1 yazıyodu linkten girince 8 çıktı neden bilmiyorum aslında 1'di hatta reklama girer diye yazmadığım hack grubu forumu vardı (ayt değil) oraya yazdım 1 tane gözüküyodu neyse açtım gitti bile :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

trojan çıkmış sıkıntı yok ransomware çıksaydı napcaktım yani :D trojan dandik bi virüs türü herkes abartıyor.

şimdi bi kaspersky indirip hallederim setup dosyası vardı zaten (google'da arama yapcağıma indirilenler klasöründe arama yapıyorum %40 çıkıyor :D)

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
sanırım harbiden trojan yemişim kendi kendini pcyi açınca başlatıyor ama en dandik olanlarından görev yöneticisinden kapatılabiliyor ben şimdi bi kasperskyla taratıyım da :D

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
oyun hilesi indiriyodum virustotal'e taratıyım dedim sdece 1 tanesinde çıktı sorun çıkarmı
VirusTotal
rar'ı çıkar bi virüstotel'e taratsana

ve 17 oldu :D

buda virüstotal reyizin virüs olanların md5'ini sattığını gösteriyor
az virüs patlatmadı bu site :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171
trojan çıkmış sıkıntı yok ransomware çıksaydı napcaktım yani :D trojan dandik bi virüs türü herkes abartıyor.

Çoluk çocukla uğraşmak gerçekten yorucu. Trojen virüsünin bir diğer adı turuva atıdır. Bu adı almasının sebebi virüsün dandiklik seviyesi değil, sisteme bulaşma yöntemidir. Bir torjen virüsü çok zararlıda olabilir az zararlıda...

Tıpkı yunanlıların turuva atını içeri düşmanlarına sokturması gibi trojenlerde admin yetkisine sahip kişilerce içeri sokulur tıpkı senin yaptığun gibi.

Ayrıca modern virüslerin bilgisayarı bozma, açma kapama gibi hiç kimseye bir fayda sağlamayacak amaçları yoktur. Sizi ya botnete sokarlar üzerinizden ddos saldırısı yaparlar. Yada cpu nuzu kullanarak para kazanırlar.

Son düzenleme:

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
sanırım harbiden trojan yemişim kendi kendini pcyi açınca başlatıyor ama en dandik olanlarından görev yöneticisinden kapatılabiliyor ben şimdi bi kasperskyla taratıyım da :D
gel ben trojan atıyım sana aç bilgisayarını nerdeyse senle aynı erişimim olur :D

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
gel ben trojan atıyım sana aç bilgisayarını nerdeyse senle aynı erişimim olur :D
kaspersky var hocam indirilenler klasörüne bile sokamam
o değilde hacking toolları silmeye kalkıyo ya bu :D

rar'ı çıkar bi virüstotel'e taratsana

ve 17 oldu :D

buda virüstotal reyizin virüs olanların md5'ini sattığını gösteriyor
az virüs patlatmadı bu site :D
Hocam McAfee TerTemiz Diyo. Pardon Artemismiş :D

Çoluk çocukla uğraşmak gerçekten yorucu. Trojen virüsünin bir diğer adı turuva atıdır. Bu adı almasının sebebi virüsün dandiklik seviyesi değil, sisteme bulaşma yöntemidir. Bir torjen virüsü çok zararlıda olabilir az zararlıda...

Tıpkı yunanlıların turuva atını içeri düşmanlarına sokturması gibi trojenlerde admin yetkisine sahip kişilerce içeri sokulur tıpkı senin yaptığun gibi.

Ayrıca modern virüslerin bilgisayarı bozma, açma kapama gibi hiç kimseye bir fayda sağlamayacak amaçları yoktur. Sizi ya botnete sokarlar üzerinizden ddos saldırısı yaparlar. Yada cpu nuzu kullanarak para kazanırlar.
hocam ben harbiden trojan yemiş gibi gözüküyorum ama botnet cpu falan yok hatta trojan yediğimden beri bilgisayar da soğuk :D

Reaksiyon puanı
5,171
kaspersky var hocam indirilenler klasörüne bile sokamam
o değilde hacking toolları silmeye kalkıyo ya bu :D

Hocam McAfee TerTemiz Diyo. Pardon Artemismiş :D

hocam ben harbiden trojan yemiş gibi gözüküyorum ama botnet cpu falan yok hatta trojan yediğimden beri bilgisayar da soğuk :D
Botnet sadece bir yerlere ddos yapılacakken aktif olur

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,755
17 tanesinde çıkmış, birinde değil ki. Ayrıca bu kadar uygulama indirdiğiniz şeyi virüs olarak tanıdıysa, kesinlikle kullanmamanızı öneririm.

Reaksiyon puanı
5,171
Hala sen yediğin(pardon yemek hafif kaçar, göz göre göre kurduğun) virüsü küçümseyedur. Şuan bilgisayarına kurduğun virüs daha önce piyasada bulunmayan, sıfırdan kodlanmış ve daha önce hiçbir antivirüsün karşılaşmadığı üst düzey bir virüs.

2 gün önce sadece 1 antivirüs bu virüsü tanıyordu. Dün bu sayısı 8e çıktı bugün ise 16 ya. Birkaç haftaya kalmaz hepsi kırmızı ışıkları yakar. Tabi virüsü yazanlar, bir hafta boyunca amaçlarına ulaşır... Açıkcası ben senin yerinde olsam şuan oturur ve bilgisayarıma format atardım.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,623
Hala sen yediğin(pardon yemek hafif kaçar, göz göre göre kurduğun) virüsü küçümseyedur. Şuan bilgisayarına kurduğun virüs daha önce piyasada bulunmayan, sıfırdan kodlanmış ve daha önce hiçbir antivirüsün karşılaşmadığı üst düzey bir virüs.

2 gün önce sadece 1 antivirüs bu virüsü tanıyordu. Dün bu sayısı 8e çıktı bugün ise 16 ya. Birkaç haftaya kalmaz hepsi kırmızı ışıkları yakar. Tabi virüsü yazanlar, bir hafta boyunca bu virüsü antivirüsler tanıyıncaya kadar amaçlarına ulaşır... Açıkcası ben senin yerinde olsam şuan oturur ve bilgisayarıma format atardım.
17 çıkmış yakında 20-30 gibi artar geliyor bana

2 gün önce sadece 1 antivirüs bu virüsü tanıyordu. Dün bu sayısı 8e çıktı bugün ise 16 ya. Birkaç haftaya kalmaz hepsi kırmızı ışıkları yakar. Tabi virüsü yazanlar, bir hafta boyunca bu virüsü antivirüsler tanıyıncaya kadar amaçlarına ulaşır... Açıkcası ben senin yerinde olsam şuan oturur ve bilgisayarıma format atardım.
20 oldu bende

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
beyler sakin olun adam en fazla oyun hesabımı çalmak için virüs atmıştır o da çalsın sıkıntı yok zaten 10 dkda kasılcak item var sadece. bu arada kaspersky koruyor beni. virustotal'de kaspersky'ın tanıdığı gözüküyor. bide ben bu kaspersky'ı sevmedim havij'i hashcat'i falan siliyo

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
beyler sakin olun adam en fazla oyun hesabımı çalmak için virüs atmıştır o da çalsın sıkıntı yok zaten 10 dkda kasılcak item var sadece. bu arada kaspersky koruyor beni. virustotal'de kaspersky'ın tanıdığı gözüküyor. bide ben bu kaspersky'ı sevmedim havij'i hashcat'i falan siliyo
havji kullanma sqlmap kullan :D
neyse flash'a filan at öyle kullan virüslü dosyalarını

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593

2 gün önce sadece 1 antivirüs bu virüsü tanıyordu. Dün bu sayısı 8e çıktı bugün ise 16 ya. Birkaç haftaya kalmaz hepsi kırmızı ışıkları yakar. Tabi virüsü yazanlar, bir hafta boyunca amaçlarına ulaşır... Açıkcası ben senin yerinde olsam şuan oturur ve bilgisayarıma format atardım.
hocam adamdan daha önce hile indirmiştim güzel sıkıntısız çalışıyordu bunda da en fazla oyun hesabımı çalar yani onu da adam istese kendim eşya veririm :D

havji kullanma sqlmap kullan :D
neyse flash'a filan at öyle kullan virüslü dosyalarını
sqlmap de var ama kullanmasını beceremiyom :D

bu arada vba32 antivirüsümüdür nedir o çok iyiymiş ilk o anladı sıkıntı olduğunu

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
hocam adamdan daha önce hile indirmiştim güzel sıkıntısız çalışıyordu bunda da en fazla oyun hesabımı çalar yani onu da adam istese kendim eşya veririm :D

sqlmap de var ama kullanmasını beceremiyom :D

bu arada vba32 antivirüsümüdür nedir o çok iyiymiş ilk o anladı sıkıntı olduğunu
dur yoksa bu vb6 visual basic 6 değildir umarım

Reaksiyon puanı
5,171
beyler sakin olun adam en fazla oyun hesabımı çalmak için virüs atmıştır o da çalsın sıkıntı yok
Tamam sen bu kafayda devam et. 0 day yazılımları yazmayla uğraşan adam oyun hesabı derdine düşmez ama bunu bil.

Allah bilir kaspersky ıda crack kullanıyorsundur sen...

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
hocam sonradan geliyor sıfır virüs sıfır km araba ya
17 tanesinde çıkmış, birinde değil ki. Ayrıca bu kadar uygulama indirdiğiniz şeyi virüs olarak tanıdıysa, kesinlikle kullanmamanızı öneririm.

Tamam sen bu kafayda devam et. 0 day yazılımları yazmayla uğraşan adam oyun hesabı derdine düşmez ama bunu bil.

Allah bilir kaspersky ıda crack kullanıyorsundur sen...
na crack'i hocam ya ayıpsınız deneme sürümü :D

dur yoksa bu vb6 visual basic 6 değildir umarım
hocam antivirüsün adı o ilk o buldu sıkıntı olduğunu

1589986347600.png

işte şimdi başlıyoruz..

1589986370580.png

başlamadan bitti işlemi sonlandır :D

Son düzenleyen moderatör:

Nixc0r