Vida Olmadan Anakart Kullanmak?

Bu konuyu okuyanlar

enesacaryt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben eski kasamdan yeni kasaya geçmek istiyorum ibternetten sipariş ettim geldi eski kasam yeni kasaya göre daha büyük bu benim için daha iyi aslında. eski kasadaki tüm bileşenleri çıkardım yeni kasaya takcatım psu yu taktım sıra anakarta geldi anakart içine sığdı fakat atx vidalarına tam denk gelmiyor alttan 2 parmaklık bir boşluk olması lazım psu hizleme yerini sökmek istemiyorum hem çok zor hemde iade edemeyebilirim acaba vidadız orda kalsa sıkıntı olurmu kelepçeyle fln sabitlesem olurmu yeni kasam gametech zeus bu arada eğer yapma imkanım yoksa bana bu kasaya benzer kumandalı bi kasa öneririmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG-20200406-WA0002.jpeg

Ekli dosyalar

• IMG-20200406-WA0002.jpeg
    IMG-20200406-WA0002.jpeg
    79.6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Kısa devre olmasın gerısı cokta problem degıl . ayrıyetten cpunun fanının yapacagı tıtresım ses yapabılır bunları halledersen vıdası olmasada olur sorun olmaz.

enesacaryt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kısa devre olmasın gerısı cokta problem degıl . ayrıyetten cpunun fanının yapacagı tıtresım ses yapabılır bunları halledersen vıdası olmasada olur sorun olmaz.
kısa devre olmaması için ne yapmalıyım detaylı bilgi veririmisin neye dikkat etmeliyim

Son düzenleme: