Öneri Vga Dönüştürücü Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Y.E.T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, VGA bir monitöre sahibim ekran kartımda DVI-D, DVI-ı, HDMI, Display Port çıkışları var ben DVI'dan dönüştürmeye çalıştığımda sorun yaşadım o yüzden HDMI veya Display Port'tan görüntüyü VGA'ya dönüştürmek istiyorum. Sizce HDMI'dan mı yoksa Display Port'tan mı dönüştürmeliyim ve de hangi marka kablo almalıyım söylerseniz sevinirim. Bu arada bütçem az, o yüzden ucuz bir şey olsa iyi olur 30-40 TL civarı bir şey mesela. Bir de Dark markasından kablo önermezseniz iyi olur çünkü Dark marka kablo kullanıp sorun yaşadım. Şimdiden teşekkürler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Fazla bir şeye gerek yok bence. Bu tarz ürünler ile sorununuzu çözebilirsiniz.

Zamanında aşağıda ki ürünü almışım. Gayet memnun kaldım. Ona benzer bir şey alabilirsiniz.
msedge_h1p6drd9Sz.png

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Peki sizce HDMI mı yoksa DisplayPort dönüştürücü mü tercih etmeliyim. Hangisi daha stabil olur.
VGA'dan Display Port'a çeviriciler genelde pek verimli olmuyor. HDMI alsanız daha iyi olur.

Y.E.T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Her hangi biri olabilir, sonuçta VGA görüntüsü alacaksınız her aşikârda..
Ben DVI-I'dan görüntüyü dönüştürmeye çalışırken sorun yaşadığımdan sormuştum. Neyse ben HDMI ile şansımı deneyeyim, teşekkür ederim.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Dönüştürücülerden alırken AKTİF dönüştürücü olmasını söyle ya da öylesini seçip al. pasif dönüştürücülerde sıkıntı çıkar genellikle...