MSI GT1030 aktif HDMI to VGA dönüştürücü sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OguzhanMusaSimsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler dostlar monitörümde HDMI girişi olmadığı için HDMI to VGA dönüştürücü kullanıyordum fakat dünden beri dönüştürücüler çalışmıyor ilk başta dönüştürücü bozuk sandım fakat diğer bilgisayarıma taktığımda dönüştürücü gayet normal çalıştı daha sonra ekran kartımda bir sorun olabileceğini düşündüm ve onun içinde HDMI kablo ile televizyona bağladığımda görüntü geldi yani her ikisinde de bir sorun yok bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen bana destek olabilir mi?
Ekran kartım MSI GT 1030.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Yazılmsal bi şey o zaman. Driveri silip yeniden bi kur ,bi dene istersen.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
İyi günler dostlar monitörümde HDMI girişi olmadığı için HDMI to VGA dönüştürücü kullanıyordum fakat dünden beri dönüştürücüler çalışmıyor ilk başta dönüştürücü bozuk sandım fakat diğer bilgisayarıma taktığımda dönüştürücü gayet normal çalıştı daha sonra ekran kartımda bir sorun olabileceğini düşündüm ve onun içinde HDMI kablo ile televizyona bağladığımda görüntü geldi yani her ikisinde de bir sorun yok bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen bana destek olabilir mi?
Ekran kartım MSI GT 1030.
Converter bozuk. Montiör alın HDMI ili 1080P ucuz olsada.

OguzhanMusaSimsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Converter bozuk. Montiör alın HDMI ili 1080P ucuz olsada.
bu sorun daha önce oluyordu hdmi ile televizyona bağlayıp sonra tekrar dönüştürücüyü takınca düzeliyordu fakat şu an ne yaptıysam düzeltemedim dediğiniz gibi bir sorun olabilir.