Hdmi to VGA dönüştürücü çalışır mı ???

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

CrixusIV

Üyecik
Yeni bir bilgisayar aldım Rtx2060S ekran kartı var fakat bütceyi bilgisayara ayırdığım için monitör almadım vga girişliı mönitörüm var mahallede ki bilgisayarcılardan bir kaç tane dönüştürücü alıp denedim fakat çalışmadı 15 lira gibi bi fiyatı vardı acaba bunu alsam çalışır mı tavsiyesi olan varmı yada ürünü kullanan

ALDIĞIMDA ÇALIŞMAYAN ÜRÜN İSE :

Muhammed Utku Cabir

Benim bayrağım bile tarifsiz bir türküdür!
Yönetici
Moderatör
Aktif Dönüştürücü almalısınız hocam. Üstte arkadaşın önerdiği gayet iyidir.

Kanka direk kablolu dönüştürücülere bak. Yani kablo bir ucu HDMI, diğer ucu VGA. Ben de kullanıyorum bu dönüştürücülerden. Sende çalışmayan dönüştürücü bendeki bir bilgisayarda çalışıyor, diğerinde de çalışıyor. Displayden çevir, çalışma ihtimali daha yüksek.

Noire969

Asistan
Yeni bir bilgisayar aldım Rtx2060S ekran kartı var fakat bütceyi bilgisayara ayırdığım için monitör almadım vga girişliı mönitörüm var mahallede ki bilgisayarcılardan bir kaç tane dönüştürücü alıp denedim fakat çalışmadı 15 lira gibi bi fiyatı vardı acaba bunu alsam çalışır mı tavsiyesi olan varmı yada ürünü kullanan

ALDIĞIMDA ÇALIŞMAYAN ÜRÜN İSE :
Knk daha dün aynı soruyu sordum bugün aldım ekran kartını senin verdiğin linkin en altaki olnının aynısı var bende ve sorunsuz çalışıyor aktif çipli kullanmalısin bir ucu kablo diğer ucunda batarya gibi şey olandan verdiğin alttaki link gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka direk kablolu dönüştürücülere bak. Yani kablo bir ucu HDMI, diğer ucu VGA. Ben de kullanıyorum bu dönüştürücülerden. Sende çalışmayan dönüştürücü bendeki bir bilgisayarda çalışıyor, diğerinde de çalışıyor. Displayden çevir, çalışma ihtimali daha yüksek.
Kardeşim o eski sistem şimdiki sistemler farklı o yüzden çipli olanlardan yani aktif olanlardan alınmalı çünkü veriyi hdmi dan vga ya çeviriyor

Son mesajlar