Vee Hadise kaçar!

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
659794_detay.jpg

Vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusuyken Belçika'ya gitti

Hadise'nin Türkiye'de kazandığı paralarla Belçika'da sıradan bir vatandaş kadar vergi ödediği ve kazancının neredeyse hepsinin kendisine kaldığı, ödemekle yükümlü olduğu vergiyi ödemediği iddia edilmişti.

Hadise'nin bu haberlerle ilgili olarak dün bir basın toplantısı yapması bekleniyordu.

BELÇİKA'YA GİTTİ
Hadise'nin basın toplantısında vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusu olmuştu. Ancak basın toplantısı yapması beklenen Hadise memleketi Belçika'ya gitti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; uzun zamandır twittter sayfasını kullanmadığı dikkat çeken ve hiçbir şekilde sessizlğini bozmayan Hadise şuanda Belçika'da. Şarkıcının bu hareketi 'Hadise Türkiye'ye dönmek için konunun kapanmasını bekliyor' şeklinde yorumlandı.

habertürk

Reaksiyon puanı
4
sokaktakı ayakkabı boyacısı,fabrıkada sırtı terden kurumayan işçi,sabahtan aksama kadar kürek sallamaktan elleri nasır olan çiftçi vergisini öder.böyle tipler ödemez.türküm diye bıde ortada dolasır.dinlemeyin kardesım sizde şu karıyı.ben zaten sevmıyorum ve dınlemıyorum.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ne sandınız bunları dinleyenlere vatan haini derim zaten ben en baştan. Orda adam yerine bile konmadığın için burda albüm çıkart, sat kazan sonra git orda yaşa buraya tek katkın olmasın. hadiseymiş, ismail yk'mış, can kan'mış krocanlar.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Başlık : "Hadi Kaşar" olmalı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
hadisenin bence en büyük hatası türkiyeye gelmekti. yurt dışında, belçika, başta olmak üzere pek çok ülkede tanınan, şarkıları dinlenen bir şarkıcıydı. türkiyedeki pek çok ünlünün olmak isteyip de olamadığı bir noktadaydı. sonra türkiyeye geldi ve buranın iklimine uyum sağldı. sıradan şarkılar, ünlülerle girilen polemikler, medyatik aşklar... sıradan bir "yudum popçusu" olup çıktı.

umarım en kısa zamanda yurt dışındaki kariyerine geri döner. türkiyede kalırsa kariyeri birkaç sene sonra biter.