Vb.Net Dilinde Yazılmış Programı Açma

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Değerli arkadaşlar çok yabancı olduğum bir konu hakkında sizlerin yardımına ihtiyacım var aşağıdaki resimde bulunan programı nasıl açabilirim bana detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz

mkgy7.jpg

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Visual Studio var mı ? Sanırım yok

Vatansever

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Boyutu daha küçük ücretsiz bir program olan SharpDevelop'ta işini görebilir birçok programlama dilinde hazırlanmış projeleri açıp düzenleyebilirsin

İNDİR

TeaserSharpDevelop2OnVista.png

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Değerli arkadaşlar çok yabancı olduğum bir konu hakkında sizlerin yardımına ihtiyacım var aşağıdaki resimde bulunan programı nasıl açabilirim bana detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz

mkgy7.jpg

Programdaki kodları düzenlemek ve görmek istiyorsanız bir derleyici programa ihtiyacınız var... @Empatik ve @Vatansever gerekli tavsiye programları yazmışlar zaten...

Ama sadece programın nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız orada BIN klasörü olacaktır. Eğer program bir kere bile olsa derlenmişse BIN klasörü içinde programın kodlarının EXEye dönüşmüş halini bulabilirsiniz. Çift tıklayarak programı çalıştırabilir ve çalışmasını görebilirsiniz.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ilgilenen ve yardımcı olan değerli arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum (programı açtım)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yeni doğmuş gibisin usta yaşına bakıyorumda :p Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) Başka sorunlarında olursa bildiğim kadarı ile yarıdmda bulunabilirim.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yeni doğmuş gibisin usta yaşına bakıyorumda :p Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) Başka sorunlarında olursa bildiğim kadarı ile yarıdmda bulunabilirim.
:) teşekkürler hocam ileride kısmet olursa sorunlarımı sorularımı yine burdan aktarırım keyifli forumlar

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bir ayrinti vereyim; eger ayriyeten component kullanmadiysaniz exe yi tek basina ayirabilirsiniz duzenleme ve proje dosyalarina gerek yok