Valorant oynanır mı

Bu konuyu okuyanlar

valorant

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Oyunu biliyorum,sizce eğlenceli mi yoksa Destiny 2 oynuyorum.Hangisi daha iyi?Valorant eğlenceli mi?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Mekanikleri biraz değişik. Vuruş hissiyatı CS:GO'nun yerini tutamaz. (Bana göre.) Grafikleri idare eder. Optimizasyonu kötü değil , iyi. Pendium B940 , İntel HD Graphicsy Family bile açmayı başardı (10FPS.) Fazla sistem yormuyor. Oynamadıysan oynayabilirsin :) Zaten çok bir alan kaplamıyor.

Ahmet Orhun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
valorant ı akşam 8 9 gibi oynamanı öneriyorum sabah oynarsan 'velet' kitlesi ile karşılaşma ihtimalin aşırı yüksek ve evet eğlenceli oynayabilirsin

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Mekanikleri biraz değişik. Vuruş hissiyatı CS:GO'nun yerini tutamaz. (Bana göre.) Grafikleri idare eder. Optimizasyonu kötü değil , iyi. Pendium B940 , İntel HD Graphicsy Family bile açmayı başardı (10FPS.) Fazla sistem yormuyor. Oynamadıysan oynayabilirsin :) Zaten çok bir alan kaplamıyor.
Adam adını bile valorant koymuş yane valorant ın forumda vucüt bulmuş hali

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
valorant ı akşam 8 9 gibi oynamanı öneriyorum sabah oynarsan 'velet' kitlesi ile karşılaşma ihtimalin aşırı yüksek ve evet eğlenceli oynayabilirsin
Veletlerin ilacı şu "Herşeyi ekran kaydına aldım , Cimer'e şikayet edeceğim." Deyin ya ağlarlar ya da inadına sataşırlar. Sonra özür Vb. dilerler (Kullanıyorum bunu ?)

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Destiny 2'nin valorant'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Salihius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Oynanır ama mükemmel bir oyun değil.

valorant

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Zaten Valorant oynuyorum ama çok oyun oldu pcde.Silersem tekrar oynamak için indirir miyim?Daha önce bir kere silmiştim sonra yine indirdim.Şimdi yine aynısı olmasın☺

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
karşıma çıkan oluyor. Durduk yere TS3 Veya discord gel diyorum küfür ediyorum kaçıyor :D

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
valorant oynanır ama düzeltilmesi gereken şeyleri var (yeni bir oyun olmasına veriyorum hataları) ama benimde tavsiyem girebiliyorsan akşam gir veya çocukları mutele falan

valorant

Asistan
Reaksiyon puanı
101
valorant oynanır ama düzeltilmesi gereken şeyleri var (yeni bir oyun olmasına veriyorum hataları) ama benimde tavsiyem girebiliyorsan akşam gir veya çocukları mutele falan
Aynen geçen 2 velet çıktı bir trolledim onları raze'in füzesini bir gönderiyorum kafayı yediler bir de büyüklük taslıyorlar küfür etmeyi de bilmiyorlar karnım ağrımıştı gülmekten

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Aynen geçen 2 velet çıktı bir trolledim onları raze'in füzesini bir gönderiyorum kafayı yediler bir de büyüklük taslıyorlar küfür etmeyi de bilmiyorlar karnım ağrımıştı gülmekten
ben bi ediyorum ? Discord da sesi kapattı

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
güzel bir oyun kendim de oynuyorum belli bir alışma süresi var tabii bu da kişiden kişiye değişebilir.bence oynanır.