Valorant oynanır mı

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok0808

Profesör
Mekanikleri biraz değişik. Vuruş hissiyatı CS:GO'nun yerini tutamaz. (Bana göre.) Grafikleri idare eder. Optimizasyonu kötü değil , iyi. Pendium B940 , İntel HD Graphicsy Family bile açmayı başardı (10FPS.) Fazla sistem yormuyor. Oynamadıysan oynayabilirsin :) Zaten çok bir alan kaplamıyor.

Ahmet Orhun

Öğrenci
valorant ı akşam 8 9 gibi oynamanı öneriyorum sabah oynarsan 'velet' kitlesi ile karşılaşma ihtimalin aşırı yüksek ve evet eğlenceli oynayabilirsin

grand_master

Doçent
Cezalı
Mekanikleri biraz değişik. Vuruş hissiyatı CS:GO'nun yerini tutamaz. (Bana göre.) Grafikleri idare eder. Optimizasyonu kötü değil , iyi. Pendium B940 , İntel HD Graphicsy Family bile açmayı başardı (10FPS.) Fazla sistem yormuyor. Oynamadıysan oynayabilirsin :) Zaten çok bir alan kaplamıyor.
Adam adını bile valorant koymuş yane valorant ın forumda vucüt bulmuş hali

İsimyok0808

Profesör
valorant ı akşam 8 9 gibi oynamanı öneriyorum sabah oynarsan 'velet' kitlesi ile karşılaşma ihtimalin aşırı yüksek ve evet eğlenceli oynayabilirsin
Veletlerin ilacı şu "Herşeyi ekran kaydına aldım , Cimer'e şikayet edeceğim." Deyin ya ağlarlar ya da inadına sataşırlar. Sonra özür Vb. dilerler (Kullanıyorum bunu 😂)

valorant

Asistan
Zaten Valorant oynuyorum ama çok oyun oldu pcde.Silersem tekrar oynamak için indirir miyim?Daha önce bir kere silmiştim sonra yine indirdim.Şimdi yine aynısı olmasın☺

yuu otosaka

Asistan
valorant oynanır ama düzeltilmesi gereken şeyleri var (yeni bir oyun olmasına veriyorum hataları) ama benimde tavsiyem girebiliyorsan akşam gir veya çocukları mutele falan

SDN Son Haberler

Son mesajlar