Yardım Valorant hassasiyet ayarı kaç olmalı?

arvents

utopia
1 Ekim 2023
8
15
3
Bir sürü hassasiyet ayarı denedim şu ana kadar, 800 Dpi oynuyorum fakat nedense, elime tam oturan bi hassasiyet ayarı bulamadım. Bu konuda deneyimli, yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Güncel olarak, 800 Dpi - 0.27 hassasiyet ile oynuyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
kişiden kişiye değişir en doğrusu antremanda botlara karşı deneyerek bulmak , ben 800 dpı 0.40sens kullanıyorum genelde.

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
13 Ağustos 2019
3,565
3
4,074
358
Sensitivity kişiden kişiye değişkendir. Ayrıca illa bir sensitivity mainlemenize gerek yok. İsterseniz bir maçta 25 kere değiştirin, kas hafızasını etkilemez. Çünkü kas hafızası bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Maçta o anda nasıl rahat ediyorsanız ona getirin, kafanıza göre değiştirin. Sorun olmaz.

RAZERR

Öğrenci
24 Mayıs 2024
7
1
3
Bir sürü hassasiyet ayarı denedim şu ana kadar, 800 Dpi oynuyorum fakat nedense, elime tam oturan bi hassasiyet ayarı bulamadım. Bu konuda deneyimli, yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Güncel olarak, 800 Dpi - 0.27 hassasiyet ile oynuyorum.
hocam hem biraz araştırma yaparak hem biraz kişisel deneyimlerime göre konuşuyorum elinizi hiç kasmadan elinizi sıkmadan karşı takımdaki düşmanı en rahat vurabildiğiniz hassasiyet sizin için en iyisi tavsiyem rahat hissettiğinizi düşündüğümüz bir hassasiyette oynayıp maç ortasında falan elinizde ağrı kasılma falan hissediyorsanız çok ufak ufak arttırmanızdır ekstra olarak ufak bir tüyo dpinızla fazla oynamayın bence 1600dpı ile 800 arasında 200 400 dpı göre mousedan mousa farklılık göstericek şekilde bazılarında 3 4 bazılarında 5 10 ms inputlag farkı oluyor