Vadi, Aşk-ı Memnu'dan fark yedi!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İşte 1 Ekim 2009 Perşembe reyting raporu!

AB Grubu
rsrmv7.jpg

Total

16k5het.jpg

Anxiety

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Vadi seyircileri maça kaymıştır büyük ihtimal.

İSYAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vadi seyircileri maça kaymıştır büyük ihtimal.

evet biraz dediğin gibi aynı günde 2 maç olması, birazda konu olarak sıkıştı kaldı muroyuda kaybetti artık. başrol oyuncusunun adamları kaç bölümdür bir türlü aklanamadı kabak tadı vermeye başladı ne yapmaya çalışıyorlar bende anlayamadım eskisi kadar ilgimi çekmez oldu. eskiden heyecanla bekler reklamlara rağmen izlerdim şimdi 1-2 gün sonra internetten indirip izliyorum. benim gibi düşünende epey kişi vardır kanımca.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Maçın etkisi büyük.

son.durak.27

Profesör
Reaksiyon puanı
11
macın etkisi buyuktur.. yoksa kurtlar aşkı memnu ya fark atardı

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
geçen hafta öndeydi vadi..
maç yüzündendir :)

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
dün açtım lanet olası tvyi pusu daki sahne tam bir felaketti memati sözde bataklık denen çamursu suda diz çökmüş s.çar pozisyonda ölümle pençeleşiyor malesef türk dizileri bile ab ye usa ya uyamadılar gitti rezil bir de türkiyenin en çok seyredilen dizisiyiz diyorlar biraz gerçekçi olun yahu seyirciye ayıp

ayrıca 1 saatlik filmi özet diye yutturmak resmen rezillikten başka birşey değildir

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
maçla alakası yok. Kurtlar Vadisi bitmiştir. Eskisi kadar iyi senaryo yazamıyorlar. günden güne seyirci kaybedip finalle bitirirler

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
macın etkisi buyuktur.. yoksa kurtlar aşkı memnu ya fark atardı
Bugüne kadar Vadi o diziye hiç fark atamadı. Geçtiyse de çok az bir farkla geçti.

Millet Aşk-ı Memnu'da ne bulur bilmem.

ahmet_d

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kurtlar vadisine ne oldu ya yıllardan sonra nazar mı değdi naptı

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
arkadaş ben ne zaman açsam bu aşkı memnuyu, hep sofrada yemek yiyolar, neyini seyrediyolar onun anlamam.. vadi ise nedense bu hafta bana hiç heyecan vermedi...

ozhan20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurtlar vadisi dizi olmaktan çıktı bi bu diziyi gençler kahvede izliyo dizi bitiyo hepsi kolları açık yengeç gibi yürüyolar egolarını böle tatmin ediyolar arkadaşın dediği gbi memati s.çar pozizyonda ayaklarının üstüne çömelmiş yürüye avrupadaki dizileri izleyin olmadı star tv de prison break çıkıyo izlesinler de dizi nasıl yapılıyo görsünler

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaş ben ne zaman açsam bu aşkı memnuyu, hep sofrada yemek yiyolar, neyini seyrediyolar onun anlamam.. vadi ise nedense bu hafta bana hiç heyecan vermedi...

avrupa yaksında da her bölümde en az 3 kere masaya oturuyorlar bilmem anlatabildim mi

pusu neden bu kadar kötü demek sadece bu bölüm için geçerlimiş izleyeni olmadığım için

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
dün açtım lanet olası tvyi pusu daki sahne tam bir felaketti memati sözde bataklık denen çamursu suda diz çökmüş s.çar pozisyonda ölümle pençeleşiyor malesef türk dizileri bile ab ye usa ya uyamadılar gitti rezil bir de türkiyenin en çok seyredilen dizisiyiz diyorlar biraz gerçekçi olun yahu seyirciye ayıp

ayrıca 1 saatlik filmi özet diye yutturmak resmen rezillikten başka birşey değildir

Eskilerden kimin eli, kimin cebinde belli olmayan yabancı diziler vardı. Mesela Yalan Rüzgarı diye bir dizi vardı. 30 yıl falan oynadı sanırım.
Şimdi Türk dizileri o kıvama geldi. Belki 10-20 yıl içinde bugünkü yabancı dizilerle kıyaslanabilecek kalitede diziler çıkar. :D

samisayin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aşkı memnu reytingin yüz karasıı yanlştır kesinn)::

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yahu ben dizilerin hiçbirini sevmem izlemem ama şu ahlaksız bozuntusu aşkı memnudan iyidir vadi.
Fakat artık doğan etkisindeki vadiyi izleyenlerede hiç tavsiye etmem.
Vadi bağımsız bir eser di artık artık eser i gitti di'si kaldı..
İzlemeyin ...

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Vadi izleyicileri erkek erkeklerde maç izliyor maç oldumu dizi ertelenir ondan öle olmuştur!

cih@n3458

Asistan
Reaksiyon puanı
2
haftaya belli olur vadi aşk ı memnu dan fark yemez.

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
evet biraz dediğin gibi aynı günde 2 maç olması, birazda konu olarak sıkıştı kaldı muroyuda kaybetti artık. başrol oyuncusunun adamları kaç bölümdür bir türlü aklanamadı kabak tadı vermeye başladı ne yapmaya çalışıyorlar bende anlayamadım eskisi kadar ilgimi çekmez oldu. eskiden heyecanla bekler reklamlara rağmen izlerdim şimdi 1-2 gün sonra internetten indirip izliyorum. benim gibi düşünende epey kişi vardır kanımca.

katılmaktaymm..

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ne kadar kompleksli erkeklersiniz.. bir haftacık aşkı memnu vadiyi geçtiyse nolmuş sanki sizin cebinizden bir şey mi eksildi?

maç yüzündendir belki evet illa ki de neden ısrarla mantıklı bir açıklama arıyorsunuz anlamadm?

sanki babanızın dizisi?

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Televizyon seyretmediğim için iki dizi hakkında da yorum yapamam.

Ancak reyting ölçümlerinin nasıl yapıldığı belli olduğu için bu konuda konuşabilirim. :)

AGB'nin reyting ölçümlerinde ne dolaplar döndüğünü sağır sultan bile duydu artık.

Ki istatistik bilen biri olarak 2500-3000 kişiyle yapılan ölçümlerin tüm türkiyeyi yansıtmadığını düşünüyorum.

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kesinlikler maçtn dolayıdır
önümüzdeki haftalarda yine eski yerine yerleşecekdir

Fraq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 saatlik özet verip ne bekliyorlar