Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
Televizyon izleyicilerinin en çok araştırdığı konular arasında reyting sonuçları yer alıyor. Bu durumda Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, Tek Yürek ve Çarpışma reyting sonuçları da dizilerin izleyicileri tarafından, yapım kadrosu tarafından merak ediliyor. İşte 11 Nisan Perşembe reyting sonuçları...
Reyting sonuçları açıklandı! 11 Nisan 2019 Perşembe Bir Zamanlar Çukurova, Tek Yürek ve Çarpışma reyting sonuçları

Perşembe akşamları reyting sonuçları bakımından oldukça araştırılan bir gün. Öyle ki ATV ekranlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, TRT 1'in yeni dizisi Tek Yürek, Show TV'nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Elçin Sangu'nun rol aldığı Çarpışma aynı gün reyting mücadelesi veriyor. Bir Zamanlar Çukurova Çarpışma reyting sonuçları burada...
ATV'nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın başrollerinde Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Vahide Gördüm yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri Bir Zamanlar Çukurova, reyting sonuçlarında ilk sırada yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova dün akşam 28. bölümüyle ekranlara geldi.
11 NİSAN REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU!
AB reyting kategorisinde 12.91 reyting puanıyla Bir Zamanlar Çukurova ilk sırada yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova'nın özeti üçüncü olurken, Çarpışma dizisi de 4.26 reyting puanıyla 4. oldu.

485


Show TV'nin iddialı dizisi Çarpışma da dün akşam 17. bölümüyle ekranlara geldi. Çarpışma'nın başrollerinde de Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ali Sürmeli yer alıyor.

TRT 1'in Tek Yürek dizisi de dün 9. bölümüyle ekranlara geldi. Tek Yürek dizisinin başrollerinde de Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik yer alıyor.

TOTAL kategorisinde de Bir Zamanlar Çukurova, 14.44 reyting puanıyla ilk sırada yer aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 5.47 reyting puanıyla 4. sırada yer alırken Çarpışma, TOTAL'de 12. sırada yer aldı.

584


ABC KATEGORİSİ REYTİNG PUANLARI

530
Kaynak: Sabah
 

Son mesajlar

Üst