Uzaylılar Gerçekten Var Mı ?

Sizce Uzaylılar Gerçekten Var Mı ?

• Evet . Varlıklarına inanıyorum .

Kullanılan: 14 66.7%
  • Hayır.Varlıklarına inanmıyorum .

Kullanılan: 5 23.8%
  • Ufodur o ufo !

Kullanılan: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Son günlerde ,internette uzaylılar ile ilgili haberler artmaya başladı. Kimilerimize göre saçma gelse de kimilerimiz ise onların varlığına inanıyor. Sizce uzaylılar gerçekten var mıdır ? Varsa buna inanma nedeniniz nelerdir ?

Anketime katılmayı unutmayın !

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Gizli servis raporlarını incelediğin zaman zaten cevap çıkıyor ortaya tek tek ortaya çıktılar itiraflar vs çok önemli makamlardan açıklamalar geldi bu konu hakkında en önemli hadise roswell olayıdır araştırın.

Son düzenleme:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bence bu evrende yalnız değiliz ama uzaylı olarak nitelendirmek istemiyorum.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Varlar ama gidip görecek kadar yakın değil. 4500 yılında 1. Uzay savaşı sırasında karşılaşacağız:D

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Bilgisayarlar kısa zamanda nasıl bu kadar gelişti bir araştırmak lazım :rolleyes: dünya varmı yokmu tartışmasını bitireli kaç sene oldu bizde daha yeni başlıyor :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Varlığına inanmıyorum..

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Ben de varolduklarını düşünüyorum. Ama onlar mı bizi bulur yoksa biz mi onları buluruz hiç fikrim yok. Hatta bunu yapacak teknolojileri bile olmayabilir. Bu zamana kadar hep yüksek teknolojileri varmış gibi düşündük. Tabi bunu sebebi de UFO'lar filan oldu. Ya yoksa?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bir laf vardır . Uzaylılar öyle zekilerdir ki, zeki olduklarını bizi aramamalarından anlayabilirsiniz :)

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Uzaylılar ABD'nin ikinci dünya savaşı sonrası halkı bir arada tutmak ve kenetlemek için kullandığı figürlerden birisidir.
Dünyada binlerce yıl boyunca belki de çok daha uzun süredir insanlar yaşıyorlar ancak uzaylı muhabbeti son 100 yıldır var.
Öyle birşey olsa Osmanlılar, Selçuklular vs zamanında da mutlaka görülen şeyler rapor edilir ve devlet kayıtlarında bulunurdu.
Uzayda yaşam olabilir, zaten Kur'anda da bunun için açık kapı vardır ama günümüzdeki popüler uzaylı muhabbeti fasa fiso.
Not: Eski bir X-Files tutkunuyum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Uzayda yaşamdan kastığımız o filmlerdeki üçgen kafalar değil onlar uydurma zaten. Bu evrende yalnız değiliz. Araştırmalar yapılıyor bilmem kaç ışık yılı uzakta dünyayla aynı koşullara sahip bir gezegen bulunuyor.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Uzaylılar ABD'nin ikinci dünya savaşı sonrası halkı bir arada tutmak ve kenetlemek için kullandığı figürlerden birisidir.
Dünyada binlerce yıl boyunca belki de çok daha uzun süredir insanlar yaşıyorlar ancak uzaylı muhabbeti son 100 yıldır var.
Öyle birşey olsa Osmanlılar, Selçuklular vs zamanında da mutlaka görülen şeyler rapor edilir ve devlet kayıtlarında bulunurdu.
Uzayda yaşam olabilir, zaten Kur'anda da bunun için açık kapı vardır ama günümüzdeki popüler uzaylı muhabbeti fasa fiso.
ben uzaylıyımhadı buna ne dıcen al ıtıraf edıyorum

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233

Eski ırkların taşlara kazıdıkları resimlerde ufo figürleri var son 100 yıla ait değil yani ayrıyeten kgb raporlarını okumanı öneririm sadece amerika ya ait bir teori değil bu meteoloroji balonu diye üstü örtülen bir sürü olay var kayıp kıta mu da efsane denirdi geçenlerde kanıtları bulundu bu kadar büyük b ir evrende tek olmamız mümkün değil eski ırkların tabletlerinde gökteki cisimler net şekilde çizilmiş o dönemde balon olduğunu sanmıyorumhaa nasa nın bütçe almak için kullandığı bir durum orası ayrı.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Ben uzayda bir gezegende yaşayan bir yaratığım. O halde uzaylıym.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Şu çizim bile belki evrende görülemeyecek kadar küçük kalır. Nasıl olurda başka canlıların varlığından söz edilemez.

İnsana en yakın canlı türü primatlar ile aramızda yalnızca %1 lik bir dna farkı var. Bu 1 lik fark ile onlarla aramızdaki fark ortada. Ve hiç birimiz bir primatla iletişim kurmaya , konuşmaya çalışmıyoruz.

Şimdi şöyle düşünün.. Ya bizim dna mız dan %1 veya %2 lik bir fazla fark ile bir canlı türü var ise ve bizimle iletişime geçmeyi kayda değer bulmuyor ise. Bir düşünsenize, bizim henüz çözemediğimiz, bilmediğimiz onlarca fizik kanunu, quantum fiziği, vb. belkide onların ilkokulda bebelerine öğretiyorlardır. Kim bilir. Biz ancak kendi seviyemizdeki canlılar ile haberleşebildiğimizde varlıklarından haberdar olacağız.

Ayrıca, yaşam evrenin herhangi bir yerinde, bizim bildiğimiz yaşamdan çok daha farklı bir biçimde süregeliyor olabilir. Bunu anlamak için henüz çok erken.

Tüm gözlemlenebilir evrenin görselleştirilmiş hali. İnce tanelerin büyük sayıda süper kümeyi göstereceği şekilde ölçeklendirilmiştir. Başak Süper Kümesi, yani Samanyolu'nun bulunduğu küme, merkezdedir ancak görülmeyecek kadar küçüktür.

800px-Observable_Universe_with_Measurements_01.png

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Abi radara yakalanmıyan uçaklar nasıl yapıldı bunlar hangi düşen cisimlerden araklandı bunları artık çok üst seviyede itiraf edenler var kim inanıyor inanmıyor herkese saygım var ama kanıt bol.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Şu çizim bile belki evrende görülemeyecek kadar küçük kalır. Nasıl olurda başka canlıların varlığından söz edilemez.

İnsana en yakın canlı türü primatlar ile aramızda yalnızca %1 lik bir dna farkı var. Bu 1 lik fark ile onlarla aramızdaki fark ortada. Ve hiç birimiz bir primatla iletişim kurmaya , konuşmaya çalışmıyoruz.

Şimdi şöyle düşünün.. Ya bizim dna mız dan %1 veya %2 lik bir fazla fark ile bir canlı türü var ise ve bizimle iletişime geçmeyi kayda değer bulmuyor ise. Bir düşünsenize, bizim henüz çözemediğimiz, bilmediğimiz onlarca fizik kanunu, quantum fiziği, vb. belkide onların ilkokulda bebelerine öğretiyorlardır. Kim bilir. Biz ancak kendi seviyemizdeki canlılar ile haberleşebildiğimizde varlıklarından haberdar olacağız.

Ayrıca, yaşam evrenin herhangi bir yerinde, bizim bildiğimiz yaşamdan çok daha farklı bir biçimde süregeliyor olabilir. Bunu anlamak için henüz çok erken.

Tüm gözlemlenebilir evrenin görselleştirilmiş hali. İnce tanelerin büyük sayıda süper kümeyi göstereceği şekilde ölçeklendirilmiştir. Başak Süper Kümesi, yani Samanyolu'nun bulunduğu küme, merkezdedir ancak görülmeyecek kadar küçüktür.

800px-Observable_Universe_with_Measurements_01.png

Samanyolu merkezdeki o küçücük nokta ve samanyolu bile hayal edemeyeceğimiz kadar büyüklükte.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İki farklı canlı bir araya gelirse ne olur? biri diğerini öldürür. Uzaydaki yaşam mikrobik ve de geri zekalıysa, biz onları tabii ki ciddiye almayız. Ama biz onları göremezken, onlar bizi öldürürler.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İzmir - Tire'den bu yıl 2 uzaylı haberi çıkmış:

İzmir’in Tire ilçesi Çoban Mezarlığı mevkiinde bir tarlaya 8 yıl önce ufo düştüğü iddia edildi.

Son günlerde adı UFO’larla (tanımlanamayan gök cisimleri) anılan Tire’ye bu kez gökten UFO düştüğü iddia edildi. Habertürk Televizyonunda 3 gün önce, “Öteki Gündem” programına katılan Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Tire’nin Çoban Mezarlığı mevkiinde bulunan Ali Gacaner (72) adlı çiftçiye ait bahçe evine, 2008 yılında UFO düştüğünü iddia etti. Akdoğan, uzaylı varlığın ihbar üzerine olay yerine gelen Jandarma ekipleri tarafından götürüldüğünü ve olayın yetkililerce örtbas edildiğini öne sürdü. Şubat ayında, bekçi Gani Çakır’ın, UFO’ya yaptığı selektörün ardından uzaylı varlıklar tarafından tehdit edildiği iddia etmesi ile başlayan süreç yeni bir boyut kazandı. Eşi oğlu ve gelini ile birlikte olaya gözleriyle şahit olduklarını ifade eden Ali Gacener “Aradan 8 yıl geçmesine rağmen uzun yıllar bu olaydan kimseye bahsetmedik. Haktan bey bizimle konuştuktan sonra ikna olduk” dedi.

“ETRAFINA KIRMIZI IŞIKLAR SAÇIYORDU”
Daha önce hiç UFO görmediğini belirten Ali Gacaner, yaşadıklarını şöyle anlattı. “Eşim, Mukadder, oğlum Tayfun ve gelinim Türkan Gacaner ile birlikte 2008 yılında bu olaya şahit olduk. 14 Haziran 2008 tarihinde gece saat 12.30 sıralarında oğlum, eşim ve gelinim ile birlikte evin bahçesindeydik. Hava sıcak olduğu için avluda oturuyorduk. Bir anda büyük bir gürültüyle bahçeye bir ateş topu düştü. Hepimiz çok korktuk. İlk başta, uçak ya da uydu parçası düştü sandık. Köpekler havlamaya başladı. İneklerimiz bile zincirle bağlı olmalarına rağmen kendi etraflarında dönmeye başladılar. Hemen biz ailecek ateş topunun düştüğü yere yöneldik. O tarafa baktığımızda adeta şok olduk. Karşımızda etrafına kırmızı ışıklar saçan bir varlıkla karşılaştık. Büyük gözleri ve kulakları vardı. Yaklaşık 1,50-60 metre boyundaydı. O da bize bakıyordu.

“AV TÜFEĞİYLE ATEŞ EDECEKTİM VAZGEÇTİM”
Gacaner, “Evden, av tüfeğimi alarak ateş etmek istedim. Sonra ne olduğunu bilmediğim için vazgeçtim. Üzerine doğru yöneldiğimizde gözlerini bizden ayırmadan yavaş yavaş geri geri gidiyor, bizden uzaklaşıyordu. Çok ürkmüştük. Gelinim, hemen ev telefonumuzdan polisi aradı. Polise, 'gelin bizi kurtarın' dedi. Polis, bulunduğumuz alanın yetki alanları dışında olduğunu söyleyerek, bizi jandarmaya yönlendirdi. Hatta jandarmanın değil, direkt olarak komutanın numarasını verdi. Numarayı aradıktan 20 dakika sonra çift kabin bir araçla yaklaşık 10-11 kişiden oluşan bir jandarma ekibi geldi. Başlarında başçavuş vardı. Başçavuş ve askerler burada üzerlerine çelik yelek giydiler. Silahlarını doldurarak, varlığın olduğu yöne doğrulttular. Komutan askerlere, ‘siz burada bekleyin’ dedi ve bir askere el feneri vererek onunla beraber varlığa doğru yöneldi. Varlığa iyi yaklaştıktan sonra onu omzundan tutarak yakaladı. Hızlıca geldikleri çift kabin araca bindirdi. Varlığı araca bindirirlerken ayağının alt kısmını gördük, bembeyazdı. Jandarma varlığı alıp buradan uzaklaştı ve bize konuyla ilgili herhangi bir bilgi vermedi” şeklinde konuştu.

“OLAY ÖRTBAS EDİLDİ”
Katıldığı televizyon programında, 4 kişinin tanıklığı ile yaşanan olayın gerçek olduğuna inandığını ifade eden Haktan Akdoğan, “İlginç deneyimi bir yıldır araştırıyoruz. Tanıkların doğru söylediklerine eminiz. Olay, 2008 yılında yaşanmasına rağmen, tanıklar başlarından geçenleri hala daha aynı heyecanla anlatıp, olayı tekrar tekrar yaşıyorlar. Konuyla ilgili Jandarma Alay Komutanlığı’na başvurduk, fakat bilgi alamadık. Bu bir şeylerin yaşandığını ve örtbas edildiğini gösteriyor” dedi.

İHA

Son düzenleme:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bu konuyu okuyan uzaylılar varsa ve kızları güzelse bana arzu ettikleri yollardan ulaşabilirler. :D
Beni istedikleri zaman kendi gezegenlerine kaçırıp üzerimde başta cinsel olmak üzere her türlü deney yapabilirler, izin veriyorum. :D
Haha birebir aynı kafadanız adamla sonumuz hayrolsun bayım :D

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Erich Von Daniken'in kitaplarını okuyun,Meksika'da düşen ufo ve 51.bölge.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
O değil de, niye hep bir acizlik hissi var bizim milletimizde? Uzaylılar bizden çok üstün teknolojilere sahiptir, kesin onlar bizden çok daha akıllıdır düşüncesinde olmanız neden? (hani inanmıyorum da, diyelim ki var size göre) Belki onlar insanlardan daha gerizekalı.. Belki onların elinde teknoloji namına hiçbir şey yok? Ama ufolar var değil mi? Onlar ne? Onlar uzaydan gelmiyor, abd'nin projesi onlar... Bu eziklik algısını oluşturmaya çalışanlar da onlar.. Ayrıca biz de uzaydayız ve uzaylıyız. Uzaylıdan kasıt uzayda yaşamak ise..

Son mesajlar