Uygulama indirmesi durduruldu

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Telefonu fabrika sıfırladım normalde 17 uygulama yükleniyor. Resimdeki gibi oldu 13 uygulama yüklendi kapattım sekmeyi kalan 4 uygulama noldu nolcak normalde 17 uygulamadan 17 tanesi yüklendi yazması gerekirdi. İndirme açık mı şuan da indiriyor mu arka planda veya ne bilim 13 tanesi yüklendiyi kapattım ama kapanmadı sanıyorum çünkü 17 yükleniyordu. Bir anda 13 yüklendi bende sekmeyi yana kaydırıp kapattım. Kapanmış mıdır? Yoksa hala arka planda açık mıdır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230112-154403_One UI Home.jpg
    Screenshot_20230112-154403_One UI Home.jpg
    26.9 KB · Görüntüleme: 45

Hopeツ︎

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,182
Olası senaryolar;

Yüklenilecek uygulamanın sürümü cihazınıza uygun olmayabilir.
Yükleme yarıda kesilmiş olabilir.
İnternet bağlantısı sorunu yaşanmış olabilir.
Anlık bir hata olabilir tekrar deneyin.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Olası senaryolar;

Yüklenilecek uygulamanın sürümü cihazınıza uygun olmayabilir.
Yükleme yarıda kesilmiş olabilir.
İnternet bağlantısı sorunu yaşanmış olabilir.
Anlık bir hata olabilir tekrar deneyin.
Hope kardeş indirme yaparken yani 17 uygulamadan 17 tanesi yüklenirken 2. Kurulum geldi. 2. Kurulumu yaptım sonra 17 uygulamadan 17 tanesi yükleniyor yerine uygulama yükleme duraklatildi kurulumunu tamamlayın yazısı geldi. Sonra elimle indirdim kalan 4 dosyayı sonra 13 uygulamadan 13 tanesi yuklendi dedi sağa kaldırdım kapattım ama hala açık zannediyorum çünkü eskiden birkere sifirladigimda 2. Kurulum yapmadım 17 uygulamadan 17 tanesi yuklendi dedi onu sağa kaydırdım bu sefer 13 ü sağa kaydırdım anlatabiliyor muyum.

Hopeツ︎

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,182
Hope kardeş indirme yaparken yani 17 uygulamadan 17 tanesi yüklenirken 2. Kurulum geldi. 2. Kurulumu yaptım sonra 17 uygulamadan 17 tanesi yükleniyor yerine uygulama yükleme duraklatildi kurulumunu tamamlayın yazısı geldi. Sonra elimle indirdim kalan 4 dosyayı sonra 13 uygulamadan 13 tanesi yuklendi dedi sağa kaldırdım kapattım ama hala açık zannediyorum çünkü eskiden birkere sifirladigimda 2. Kurulum yapmadım 17 uygulamadan 17 tanesi yuklendi dedi onu sağa kaydırdım bu sefer 13 ü sağa kaydırdım anlatabiliyor muyum.
Anlatabiliyorsunuz, benim de size anlatmak istediğim 17 tane uygulamanın güncellemesinin görünebileceği bunun anlık hata olabileceği ve sonradan sadece 13 uygulamanın yüklenilebilir olması. ?

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Son düzenleme:

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Estağfurullah tekrar izah edeyim, 17 sistemsel bir hata. Sizin yükleyebileceğiniz 13 tane güncelleme mevcutmuş onları da yüklemişsiniz.
Sistemsel hata değil işte onu diyorum Hope
Eski sıfırlamada 17 tanesi yüklendi dedi. Bu ilk sifirlamam değil 17 uygulamadan 17 tanesi yüklendi dedi bir önceki sıfırlama kurulumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Estağfurullah tekrar izah edeyim, 17 sistemsel bir hata. Sizin yükleyebileceğiniz 13 tane güncelleme mevcutmuş onları da yüklemişsiniz.
Orda mısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorunumu çözersen çok büyük rahatlıcam

Son düzenleme: