Üyelik haklarımıza müdahale...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

respector

Asistan
Reaksiyon puanı
2
http://forum.shiftdelete.net/forum-hakkinda/96809-fikre-mudahale-serbest-mi.html

Bu konuda sorduğum soruların cevabı verilmemişken hiç bir açıklama yapılmadan neden kilitlendiğini öğrenebilirmiyim. SDN moderatörleri kendilerini standart üyelerin tüm haklarını gaspedecek kadar yukarıda mı görmektedirler. Hiç bir hakaret içermeyen sorumun cevabını verecek ve "Sezarın hakkını Sezara" iade edecek bir yönetici mevcut mudur. Yoksa Geçerli uygulamaya boyun eğerek sessizce uzaklaşmalı mıyız?

Standart bir üye olarak küfür ve hakarete bulaşmadan sadece haklarımı kollamak istiyorum. Yazıma müdahale edildi ve neden? diye sorduğum konu kilitlendi.

Çoğu kardeşim yaşındaki ilgililere kardeşce tekrar soruyorum; Neden?

Mehmet açıklama yapmış geç gördüm:
Hayırlı akşamlar respector arkadaşım;

Açtığınız konu ilgili arkadaşa iletilmiştir.
Müsait olduğu bir vakit size dönecektir.

Bu tür şahsi davranışlarınız ve şahsi sorunlarınız yetkililerimizle özel mesaj yoluyla diyalog kurarsanız daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

Ayrıca respector arkadaşım;Bu şekilde amesfa arkadaşımızın yetkileri hakkında mesaj yazmak çok uygun olmasa gerek.

Yanlış bir davranış görürseniz dediğim gibi özel mesaj yolunu deneyin.Eğer cevap alamaz iseniz o zaman durumu administratörümüze bildirirsiniz.Bir şekilde sorununuz çözülecektir.

Saygılar

Mehmet, Amesfa başka bir başlık altında bana yaptığı haksızlığı devam ettirerek olayı Kan davasına çevirmiştir. Modlarla bir sorunum yok ve olamazda...

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Konuyu ben kilitledim respector arkadaşım ve gereken açıklamayı yaptım.

Lütfen biraz sakin olun.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Sabrın sonu selamettir dedim ama...

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...