Uydunet-teledunya.com

Bu konuyu okuyanlar

neyo+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablo Tv Nedir ?

Genel anlamda kablo tv 48 tane yayın yapan bir televizyon platformudur ve bu platform sayesinde ayrıca uydunet-teledünya gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Kablo tv de ulusal yayın yapan kanallarla birlikte yabancı yayın yapan kanallar da mevcuttur.
Bugün itibariyle kablo tv Türkiye'nin 22 iline hizmet verebilmektedir.
Kablo tv üzerinden ister televizyon isterseniz internet hizmetini makul fiyata ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.
Kablo tv nin yapısında koaksiyel kablolar kullanıldığı için diğer hizmetlere nispeten daha hızlıdır.
Kablo tv de hava şartlarının kötü olmasından dolayı yayın kesintisi,yayının parazit yapması gibi bir durum söz konusu değildir çünkü kablo şebekesi yerin altından geçen bir sistemdir.
Kablo tv ve sistemlerini kampanyalardan yararlanmak suretiyle daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.
Kablo tv nin başlıca avantajlarına değinecek olursak;
-Kablot tv frekans kirlenmesinden etkilenmez.
-Kablo tv yüksek derecede görüntü ve ses kalitesi sunmaktadır.
-Kablo tv üzerinden alınan hizmetlerden tek ücret ödemek sureti ile yararlanılabilmesi.
-Kablo tv nin diğer odalarda kullanılabilmesi ve ekstre bir ücret ödemeden faydalınılabilmesi.
-Kablo tv ucuz ve kaliteli hizmet sunar.
-Kablot tv de 24 saat bakım ve onarım garantisi vardır.
-Kablo tv bir çok şebekeden gelen sinyalleri çoklayarak ve birleştirerek tek bir hizmet sunar.
Şimdi kablotv hizmeti ile birlikte Uydunet'ten yararlanın.

Uydunet Nedir?

Genel anlamda uydunet kablo tv şebekesi üzerinden hizmet veren bir internet yayın sistemidir.Bu internet sistemini kullanabilmek için öncelikle binanızda kablotv şebekesi olması gerekmektedir.
Uydunet internet sistemi diğer internet hizmetleri sağlayan bir çok sisteme göre daha hızlıdır ve ucuzdur.Uydunet internet ağı Türkiye'nin 22 ilinde aktif olaraka kullanılabilmektedir.
Uydunet internet sistemi diğer internet hizmeti sağlayan firmalarındaki olduğu sınırsız internet paketi kullanıyor olsanız dahi belli bir indirme limitini geçtikten sonra internetinizde hız düşümü söz konusu olmaz.
Uydunet internet sistemini kampanayalar dahilinde çok ucuz bir fiyata sahip olabilirsiniz.
Uydunet internet temiz ve güvenli bir hizmet sunar.
Uydunet internet güncel kampanyaları aşağıda listelenmiştir.

-Uydunet alana kablo tv bedava
* Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
* Kampanya dahilinde kurulum ve aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
* Tarife 3Mbps sınırsız internet paketi 13 ay boyunca 33 ytl üzerinden değerlendirilecektir.
* İlk 13 ay hız yükseltimi söz konusu değildir.

-3Mbps Sınırsız ilk 6 ay 29 Ytl Kampanyası
* 3Mbps sınırsız internet paketi ilk 6 ay 29 ytl üzerinden değerlendirilecektir.
* Kablosuz modem kampanya dahilinde ücretsiz verilecektir.

-5Mbps Sınırsız ilk 5 ay 39 Ytl Kampanyası
* 5Mbps sınırsız internet paketi ilk 5 ay 39 ytl üzerinden değerlendirilecektir.
* Kablosuz modem kampanya dahilinde ücretsiz verilecektir.

Şimdi Uydunetten yararlanın

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Beğendiğim topu topu 2 kanalı vardı: biri NG diğeri Discovery, zaten kanal sayısı az.. Bi de yetmez gibi feshetmişler Discovery'le anlaşmayı, yuh olsun diyorum!

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Uydunet ve teledünyadan memnunum ama zamanında kampanyadan sd kutu ve kablosuz modem aldık. Yeni abonelere kampanyalarda hd kutu ve kablosuz modem veriyorlar. Aboneler yeni kampanyalardan yararlanamıyor İlla yeni abone olacaksın. Değiştirme şansıda yok. Mevcut abonelere kampanya yapılsa ne iyi olur.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
-Kablot tv frekans kirlenmesinden etkilenmez.
-Kablo tv yüksek derecede görüntü ve ses kalitesi sunmaktadır.
-Kablo tv üzerinden alınan hizmetlerden tek ücret ödemek sureti ile yararlanılabilmesi.
-Kablo tv nin diğer odalarda kullanılabilmesi ve ekstre bir ücret ödemeden faydalınılabilmesi.
-Kablo tv ucuz ve kaliteli hizmet sunar.
-Kablot tv de 24 saat bakım ve onarım garantisi vardır.
-Kablo tv bir çok şebekeden gelen sinyalleri çoklayarak ve birleştirerek tek bir hizmet sunar.
kablo tvde görüntü ve ses analog olduğu için yeterince kaliteli değildir. apartmanda kullanan abone sayısı artıkça görüntü/ses kalitesi düşer. aynı şekilde evin içinde yayını odalar dağıttıkça kalite kaybı olur. ayrıca arıza durumunda geç müdehale ediyorlar. bu sabah arıza kaydı bırakırsanız, en erken yarın öğleden sonra gelip bakıyorlar.

ayrıca kablo tvde kaçak kullanım hat safhadadır. doğru dürüst denetim de yoktur. bu durum da yayınların kalitesini düşürmektedir.

geçmişte 4 sene kablo tv abnoesi idim, ordan biliyorum. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
LÜTFEN HERKES BURAYI OKUSUN OYUNA GELMEYİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

burda en iyi uyduney ve teledünya reklamını yapacak kişi benim hem kanıtlarıyla delileriyle herşeyile

04.07.2011 abone oldum fiyat olarak uygun ama hizmet sıfır 2 bucuk ay ne cektim türksat elinde bana ucuz geldi ama 4440126 arayarak telefona verdiğim parayla 24 ay olan sözleşmenin parasını verdim bana direk olarak bina icindeki türksat kutusundan kablo cekeğine üst komşumun kablosundan yayın verdiler 2 bucuk ay dan beri ne interneti ne de deledünyayı doğru dürüst izledim ikidenir sinyal yok hizmet calışmayı durdu be ya karışmış durumda ekran da kare kare görüntüler bu arıza nedeniyele 100 defalarca müşteri hizmetlerini aradım bana herzaman ekib gönderiyoruz dediler sabah dan gece yarısına kadar hep tenik ekib bekledim bu defalarca oldu saysam bitmez ben istanbul merkezinde otoruyorum nişantaşına 10 dakika taksime 10 dakika ve büyük tandık bir cadde 7 yalındaki cocuk sorsan o caddeyi parmakla gösterir teknik ekib gelmediği zaman tekrar arardım 4440126 bana verdikleri cevap adressiniz bulunmuyor ve cok komik ben abone olurken önce teledünya oldum hic tarif etmeden adressi gelib eliyle koymuş gibi adressimi bulmuşlardı ve teledünya abonesinden sonra bu sefer uydunet bağladım onu da hemen gelib adressimi bulub bağladılar arızaya geldiyse nasıl olduysa adressimi bulamıyorlardı neyse yukarıda yazdığım gibi 100 defalarca aradım müşteri hizmetlerini 2 bucuk ay boyunca hic bir teknik ekib gelmedi tabi ararken ben elimde ki ses kaydı ciyazıyla telefonun yanına dayarak hem müşteri hizmetlerin hemde kendim sesini kayıt ediyordum elimde kanıt olsun diye artı donma kare kare sinyal kesimi ve yanlış kablo bağlanıtısının videolarını ve fotolarını cekmiştim elimde baya delil vardı aboneliğimi iptal etirmek icin en son son birkere ankara genel müdürdlüğüne yazdım hemen cevap verdiler aradılar beni sorunu dile getirdim hemen ekib gönderdiler 1 saat icinde nasıl olduysa adressi buldular :) ve bana gelen ekib biri 15 yaşında biri 18 yaşında ben sorunumu anlatım ve eğildiler bir modemin arkasına baktılar bir uydu arkasına baktılar elinde bir ölcü cihazıyla kontrol etiler bana aynı şunu söylediler beyefendi arıza bizde değil sizin tv nizde ve ukala ukala konuşuyordu benim tv mi alalım 3 ay olmuştu 3000 tl tv almıştım ben emindimki tv bi sorun yok cün ondan haric canak anteni kulanırım yabancı kanallar ve onalrı actımda hic bir sorun yok ve ben adama dedimki sacmalama sen sacmalıyorusun dedim sinyal kesilmesinin internet kopmasının tv le alakası var dedimki 1 kabloyu yanlış bağlamışsını bana ana kutu dan cekecenize komşumdan ek yapım cekmişsiniz yarın bir gün komşum iptal edimi ben nasıl kulanacam dedim haklısın dedi artı dedim akşam komşumla deneme yaptım o yukarda teledünya ve uydunet acıyor bende aşağıda o acınca benim ki sinyal gidiyor internetim kesiliyor dedi öyle mi dedi evet dedim senin yaşın kadar benim okumuşluğum var dedim bende bilgisayar bölümünde mezunum ve network uzamanlığım var dedim 18 yaşında cocuk döndü bana ben yılardır bu işi yapıyorum dedi beyefendi yılar dedin ne yaşın kac bir teledinya kac yıl oldu ki sana bana yılardır bu işi yapıyorsun dedim ve döndü sorunuz düzeltim kablo işini de başka ekibin işi ben iceriye bildirim onlar size yeniden hat ceker tamam dedi giti arada 3 hafta gecti kimse ne geldi ne giti yine devam etim ben 4440126 aramaya konuyu hepsini tekrar anladım yine kimse gelmedi en son bir arkadaşdan gayretepe il müdürlüğün numarasını aradım bir müfetişle görüştüm konuyu 30 dakika boyunca anlatım en sonunda dedim elimde deliler ve kanıtlar da var ayrıca arıza sizden sizin ukala teknike kibiniz tv niz bozuk diyor sinyal kesilmesinin tv ile ne alakası var dedim haklısınız dedi ve kablonun bana direk bina icindeki kutudan değil 6 kat oturan komşumun kablosundan ek yaparak dağıtıcıyla verildi bana aynen şunu dedi beyefendi evdemisiniz evet hemen geliyorum adressiniz verin dedi verdima dam geldi baktı sinirlendi böyle bir sacmalıkmı olur dedi bu nasıl kablo bağlanma adama tü kanıtlarımı dinletim resimleri videoları hepsini adam gülerek cok akılıymışsınız dedi ben de dedim son şansınız bus sorunum bugün giderilmese yarın ilk işim bu delilerle avukatıma gitmem ve size mağduriyetimle tazminat davası da acarım ve aboneliğim iptal eder hic bir ceza ödemem adam bir tlf actı ana merkesden 2 tana ekib geldi sıfırdan kablo cekildi herşey yapıldı sorun biraz düzelmiş gibi oldu 2 gün dün yine yaptı ve şunu fark etim bana takılan dağıtıcı yani tv ve modeme giden dağıtıcı data dağıtıcı olması lazım ama bunlar dandik ve türksatın data dağıtıcısını takmamışlar aradım haklısınız dediler tekrar gelcekler cumartesi bakalım gelceklermi benim burda söylemek istediğim alırken iyi düşünün

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

kablo tvde görüntü ve ses analog olduğu için yeterince kaliteli değildir. apartmanda kullanan abone sayısı artıkça görüntü/ses kalitesi düşer. aynı şekilde evin içinde yayını odalar dağıttıkça kalite kaybı olur. ayrıca arıza durumunda geç müdehale ediyorlar. bu sabah arıza kaydı bırakırsanız, en erken yarın öğleden sonra gelip bakıyorlar.

ayrıca kablo tvde kaçak kullanım hat safhadadır. doğru dürüst denetim de yoktur. bu durum da yayınların kalitesini düşürmektedir.

geçmişte 4 sene kablo tv abnoesi idim, ordan biliyorum. :)

haklısın

netbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uydunet hizmeti ile telefonsuz ve fiber optik alt yapı ile kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz. Kablo TV ile beraber almaz zorunda olduğunuz bu hizmette isterseniz Teledünya hizmetide alarak HD yayınları izleyebilirsiniz. Bu kanallar arasında begesel, spor, sinema, çocuk vb. kanallarını izleyebilirsiniz. Geniş ve ayrıntılı bilgi için: http://www.kablonet.com.tr

82ab.jpg

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teledunya ve kablonet kullanicisi olarak ben verdikleri hiZmetten memnunum. Ariza icin aradigimda hen geliyorlar. Su ana kadar 2 kez ariza icin aradim. Her iki seferde saat 6dan sonra aradim ilkinde oteki gun geldiler digerinde de 2 saat sonra geldiler. Eskiden hizmet konusunda sikintilari varmis ama su an kendi sahsima ben memnunum.

levent5890

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bu sie türksatın değil bir çözüm ortağının ben türksat kampanyalarında bilgi almak için en çok bu sayfaya bakıyorum.http://www.adslsitesi.com çünkü türksatın resmi sayfasında genel haberler yazıyor haber kanalı gibi

kartalmarti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıldan fazla teledünya kullanıyorum. discovery nin kaldırılmasına bende üzülmüştüm. yeniden gelmesi güzel oldu. birde ligtv olsa, ayrı bir cihaz istemiyorum

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
uydunet , internetin bana göre tartışmasız kralıdır . diğer şirketler gibi , ninelerimizin dedelerimizin zamanında çevirmeli telefonla arama yapmak için kullandıkları telefon kablolarından , internet verme gibi bir durumu olmayan , şu çok sevdiğim firma.ayrıca güzel ülkeme Discovery channel ve national geo.'yu neredeyse beleş e getiren mütavazi firma.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
İşleticileri Türksatın üzerine sanki ölü toprağı atılmış. Mesaj attım. Yeni taşınacağım adreste yok bağlarmısınız diye? Mahallede var olduğu halde 10 metre kablo döşemeye üşendiklerinden sözleşmenin abonelik feshiyle ilgili maddelerini kopyalayıp mesaj olarak yolladılar.