Uydunet pişman eder mi ?

Bu konuyu okuyanlar

volume

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar internet olarak standart ADSL ttnet altyapısı olan doping net kullanıyorum ama son zamanlarda sıkıntı yaratmaya başladı.
8 mgbt e kadar sınırsız kullanıyorum.

Fiber olarak sadece Türksat uydunet kullanabilirim. 25 mbps ye kadar sınırsız 50 gb akn artı modem 49 lira dediler .

Ben internetten bol bol download yaparım. Online oyun oynarım. Sizce pişman olur muyum? En kötü ttnet e geçeceğim ama diyorum ki her türlü kablonet daha iyi olur çünkü fiber sunacak

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
İstanbulda ki evimizde uydunet kullandık. Emin ol çok güzel performans alırsın. Helede online oyunlarda ping sorunu rastlamazsın. Tavsiye edilir.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
hiçbi sorun yaşamazsın gayet iyiler bu arada benim önerim bi üst paketlerede bakman kendim için konışıyım bana 150gb yetmiyo bide sen sürekli bişeyler indiren bi kişiysen

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
UyDUNET emin ol diğerlerinden iyidir ben şuan mecburiyetten ttnet kullanıyorum fakat download yapıyorsan 50 akk yetmez benimki 75 ve 1 haftada bitiyor

murat0144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar internet olarak standart ADSL ttnet altyapısı olan doping net kullanıyorum ama son zamanlarda sıkıntı yaratmaya başladı.
8 mgbt e kadar sınırsız kullanıyorum.

Fiber olarak sadece Türksat uydunet kullanabilirim. 25 mbps ye kadar sınırsız 50 gb akn artı modem 49 lira dediler .

Ben internetten bol bol download yaparım. Online oyun oynarım. Sizce pişman olur muyum? En kötü ttnet e geçeceğim ama diyorum ki her türlü kablonet daha iyi olur çünkü fiber sunacak
7 yıldır kullanıyorum beni hiç pişman etmedi, bir kere muhatabınız A.Ş ler değil devletin kendisi.