Uşşaki tarikatı lideri fatih nurullah 12 yaşındaki kız çoçuğuna cinsel istismarda bulundu!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Aynen aynen Ekran Kartı konusunun altında biraz İslama sövelim bütün Müslümanlar böyle deyip gülüp eylenelim çok iyi ya...

Daha olay nedir ne değildir belli değil direk herkes tacizci oldu Müslümanlar şerefsiz oldu. Haber olarak aratıyorum sadece Sözcü tarzı sitelerde çıkıyor ayrıntı yok bilgi yok belge yok yalap şap bir haber. Sosyal medyadan yay geç gene dünyada ki 1.5- 2 milyar Müslüman böyle zaten...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ya arkadaşım hayata böyle bakamazsın ki. Atıyorum sizin sülaleden amcan şerefsiz kansız tecavüzcü çıksa sizin bütün sülale şerefsiz mi sayılacak ömür boyu. Her suç sahsidir yapanı bağlar yapanında Allah belasını versin. Burdan bu tarz haberlerden bütün Müslümanları kötüleyemezsin sözlerine dikkat et.

Son düzenleyen moderatör:

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
beni asıl üzen şey, aynı işi medyatik biri yapsa idi masum karşılanırdı.

kim bir çocuğu taciz ediyorsa Allah belasını versin.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Yorumlar nedensen gözünün önünde tecavüz etti gibi daha kanıt yok ama gerçekse @Creative banlamayacagina söz verirse ???

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Aynen aynen Ekran Kartı konusunun altında biraz İslama sövelim bütün Müslümanlar böyle deyip gülüp eylenelim çok iyi ya...

Daha olay nedir ne değildir belli değil direk herkes tacizci oldu Müslümanlar şerefsiz oldu. Haber olarak aratıyorum sadece Sözcü tarzı sitelerde çıkıyor ayrıntı yok bilgi yok belge yok yalap şap bir haber. Sosyal medyadan yay geç gene dünyada ki 1.5- 2 milyar Müslüman böyle zaten...
ya adam tarikatlar hal savunuyon çocugun fotosu var doğru cehenmde bulsun belesını pislik

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Kişiye söversin,dini kullandı diye saydırırsın ama başkalarınında inandığı dini değerlere, Allaha, peygamberine sövemezsin, müslümanlığa sövemezsin. Bir kişi yüzünden hiçbir zaman tüm bir topluluk suçlu olmaz. ABD askeri terörist öldürüyorum derken Afganistandaki sivilleri öldürdü diye tüm ABD kötüdür hıristiyanlar kötüdür diyerek hepsine,inançlarına sövemeyeceğin gibi

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Allah'ım böylelerinin şerrinden önce islam dinini sonra bütün saf iyi insanları koru. "En hakiki mürşit ilimdir. " Dini bilgi açısından da Kur'an ve Sünnetten başka kimseye ihtiyacımız yok...

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
ya adam tarikatlar hal savunuyon çocugun fotosu var doğru cehenmde bulsun belesını pislik

Bir üstteki yorumda arkadaş şunu demiş

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Adam tarikat liderinin bu yaptığına laf ediyorsan bunu medyatik birisi de yapınca laf etmen gerekir diyor. Mesela Kerimcanın storyde paylaştığı resime ses çıkarmayan normal karşılayan insanlar oldu ya onlar gibi olmayanlardan olun demek istiyor.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Bir üstteki yorumda arkadaş şunu demiş

Buna karşılık arkadaş altını çizdiğim yerlere katılmasam da bireylerin yaptığı suçlardan tüm müslümanlığa,islama,Allaha küfredilmeyeceğini demek istemiş.
bide islam devleti kurulacakmış diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam tarikat liderinin bu yaptığına laf ediyorsan bunu medyatik birisi de yapınca laf etmen gerekir diyor. Mesela Kerimcanın storyde paylaştığı resime ses çıkarmayan normal karşılayan insanlar oldu ya onlar gibi olmayanlardan olun demek istiyor.
kerimcan kim

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
bak suan kurdu o adam islam devle ti

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697

Kardeş, kendini zorlama. Şu anda o senin ne dediğinle ilgilenmiyor. Onun derdi popüler olmak.

Ben "bu işi kim yapmışsa Allah belasını versin" demişim. bana diyor ki "tarikat şeyhi yaparsa masum diyorsun".

Sen sal onu, yolunu bulacaktır.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Herhangi bir dinin mensubu olan veya oluyormuş gibi görünen bir çomarı , dinine yürekten bağlı insanları aynı kefeye koymayın. Tarikat liderlerinin lafına itima etmeyin. Türkiye şeyh ve dervişler devleti değildir.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Dini kullanmadığını nerden bilebiliriz ? Belki müslüman gibi görünüyor ama kalbi çok farklı. Bu ülkede dini kullanan, müslüman gibi görünen insan sayısı az değil.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Tabi hıristiyanlarda yahudilerde diğer dinlerde tarikatlar ve bunların liderleri yok değil mi ?