🔥 Öne Çıkan Konular

Haber Tarikatçıların kursunda 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar!

Bu konuyu okuyanlar

Chou Tzu-yu

Öğrenci
Katılım
25 Ocak 2022
Mesajlar
49
Reaksiyon puanı
65
Puanları
18
Ordu'daki bir tarikat yurdunda (Süleymancılara ait Özel Madenler Erkek Öğrenci Yurdu) 12 yaşındaki bir çocuk kurs hocası tarafından cinsel istismara uğradı. Kurs hocası Y.K "Şeytana uydum." şeklinde bana göre saçma sapan bir açıklama yaptı.
B.K. isimli öğrenci yaşadıklarını "Y. K. isimli hoca yurdumuzda yatılı kalıyor. 8. sınıf öğrencilerin etüt derslerine giriyor. Y.K. yaklaşık bir yıldan beridir beni taciz ediyor; istismarda bulunuyor. Beni yurt binasının terasına çıkarıyor. Burada yanaklarımdan dudaklarımdan öpüyordu. Terasta bana 15-20 defa istismarda bulunmuştur. Terasta yine bazen arkama geçip benim arka bölgeme, kendi ön bölgesi ile bilinçli bir şekilde ileri geri sürtünüyordu. Ancak cinsel organını hiçbir zaman çıkarmadı. Yurt binasındaki mescitte bulanan kitaplığı düzenlediğim esnada da benzer şeyleri yapıyordu." sözleri ile anlattı.

Kaynak:
Ateizm Derneği
Halk TV
Onedio
BirGün gazetesi
 
Son düzenleme:

ömerim55

Profesör
Katılım
19 Kasım 2018
Mesajlar
2,165
Reaksiyon puanı
1,281
Puanları
113
İçeriği biraz yumuşatır mısınız?
 

kerlembit

Profesör
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
1,712
Reaksiyon puanı
921
Puanları
113
Al işte. Bu süleymancılardan hiç bir şey olmaz. Bizzat benim süleymancılarla geçmişim var. İnanın süleymancı yurdunda kalmaktansa sokakta açlıktan kıvranarak yaşama tutunmaya çalışmayı tercih ederim.
 

404 Error

Dekan
Katılım
22 Şubat 2019
Mesajlar
6,321
Reaksiyon puanı
12,614
Puanları
113
Ben de birisini öldüreyim ve şeytana uydum diyeyim. Bu yapılan sapıklığın saçmalığın açıklaması ve savunması bu mu?! Daha doğrusu bunun savunması falan olmaz. Cezası olur sadece. Küçük çocuktan ne istiyorsunuz? Hiç akıl düşünce yok mu bazı insanlarda? Bazı şeyler yapılmayacak ve kötü şeylerdir diye düşünür bir insan. Demek ki akılları başlarında değil.
 
Üst