Haber Tarikatçıların kursunda 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar!

Bu konuyu okuyanlar

Chou Tzu-yu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
Ordu'daki bir tarikat yurdunda (Süleymancılara ait Özel Madenler Erkek Öğrenci Yurdu) 12 yaşındaki bir çocuk kurs hocası tarafından cinsel istismara uğradı. Kurs hocası Y.K "Şeytana uydum." şeklinde bana göre saçma sapan bir açıklama yaptı.
B.K. isimli öğrenci yaşadıklarını "Y. K. isimli hoca yurdumuzda yatılı kalıyor. 8. sınıf öğrencilerin etüt derslerine giriyor. Y.K. yaklaşık bir yıldan beridir beni taciz ediyor; istismarda bulunuyor. Beni yurt binasının terasına çıkarıyor. Burada yanaklarımdan dudaklarımdan öpüyordu. Terasta bana 15-20 defa istismarda bulunmuştur. Terasta yine bazen arkama geçip benim arka bölgeme, kendi ön bölgesi ile bilinçli bir şekilde ileri geri sürtünüyordu. Ancak cinsel organını hiçbir zaman çıkarmadı. Yurt binasındaki mescitte bulanan kitaplığı düzenlediğim esnada da benzer şeyleri yapıyordu." sözleri ile anlattı.

Kaynak:
Ateizm Derneği
Halk TV
Onedio
BirGün gazetesi

Son düzenleme:

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
İçeriği biraz yumuşatır mısınız?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Al işte. Bu süleymancılardan hiç bir şey olmaz. Bizzat benim süleymancılarla geçmişim var. İnanın süleymancı yurdunda kalmaktansa sokakta açlıktan kıvranarak yaşama tutunmaya çalışmayı tercih ederim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ben de birisini öldüreyim ve şeytana uydum diyeyim. Bu yapılan sapıklığın saçmalığın açıklaması ve savunması bu mu?! Daha doğrusu bunun savunması falan olmaz. Cezası olur sadece. Küçük çocuktan ne istiyorsunuz? Hiç akıl düşünce yok mu bazı insanlarda? Bazı şeyler yapılmayacak ve kötü şeylerdir diye düşünür bir insan. Demek ki akılları başlarında değil.