USB Bellekten Windows 7 Kurma

Ardeth

Profesör
Reaksiyon puanı
7
USB Bellekten Windows 7 Kurma

DVD'deki çiziklerle uğraşmadan, hata mesajlarıyla boğuşmadan veya optik sürücünüz olmadığı için başınızı taşlara vurmadan Windows 7 kurulumu yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse yazımıza buyurun.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hocam bir editör olarak size yakıştıramadım.
işleri kolaylaştırmamış zorlaştırmışsınız
altı üstü usb'yi fat32 olarak formatlayıp iso dosyasını 7zip ile doğrudan usb'ye açacaz o kadar.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Faydalı anlatım olmuş... Teşekkürler.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
hocam bir editör olarak size yakıştıramadım.
işleri kolaylaştırmamış zorlaştırmışsınız
altı üstü usb'yi fat32 olarak formatlayıp iso dosyasını 7zip ile doğrudan usb'ye açacaz o kadar.

Bu dediklerini yapmayı bilmeyenler ne yapsın pekii ??

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
sırf bu iş için usb bellek aldım 8GB lık. sonrasında, daha önce windows'umu imaj olarak sakladığımı hatırladım. win 7'de yedekleme işlemi çok başarılı. güncel bir hale getirdim sistemi. sonrasında bastım yedeği. şimdi sorun çıkarsa çıksın diyorum. 20 dk'da sorunsuz geri dönüş.

ALENDEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu format olayını daha ayrıntılı video,resim formatında açıklayabilirmisiniz mümkünse

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu anlattığınız işlemi en güvenli şekilde Microsoft'un aracı olan ''Windows 7 USB DVD Download Tool'' yapabiliyor. Tabi Windows 7 imajı için. Bunu yapabilen farklı araçlar da var :)

Reaksiyon puanı
66
tnd demiş zaten:) alternatif olarak;

Windows7 USB-DVD tool microsoftun kendi programı kullandım kolay ve kulanışlı bir program:)

Ekrem Çukurca

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Daha önce bunu denemiştim netbookumda ancak yemedi recovery yapıp xp ye döndürmek zorunda kaldım

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>bende ki win7 dvd si çok özel, bütün sürümler bir arada yani 32 bit 64 bitlerin hepsi tek cd de, o nedenle flasha yazma işi mümkün değil...
>>Dvd-rom la devam...

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
>>bende ki win7 dvd si çok özel, bütün sürümler bir arada yani 32 bit 64 bitlerin hepsi tek cd de, o nedenle flasha yazma işi mümkün değil...
>>Dvd-rom la devam...

Sana özelmi üretmişler dostum :D

aynısı mevcut bende 8gb lık flash ın içine attım kapladığı yer 3 küsür sıkıntı yok anlıcan ;)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
>>Dvd-rom la devam...

bendeki dvd'de cok özel hepsi birada ayrica altın kablama :) 4gb flashla cok format attim. Ayrica bu is icin programlara gerek yok win7 iso dosyasını winrarla usb bellege acmak yeterli.