Öneri Üreten Kadınlar Buluşmaları

Bu konuyu okuyanlar

nealakadediler

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Üreten Kadınlar Buluşmaları etkinliklerini çok faydalı buluyorum ve her canlı yayını takip ediyorum. Kadın girişimcileri destekleyen Halkbank aynı zamanda kooperatiflere de dikkat çekiyor. Hepsine markalaşma, pazarlama, bilgilendirme çalışmaları yapılıyor. Üreten kadın girişimcilerin teoride de bilgi sahibi olmasını önemseniyor. Bu konuda sunulan destek paketleri de çok avantajlı.?

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Üreten Kadınlar Buluşmaları etkinliklerini çok faydalı buluyorum ve her canlı yayını takip ediyorum. Kadın girişimcileri destekleyen Halkbank aynı zamanda kooperatiflere de dikkat çekiyor. Hepsine markalaşma, pazarlama, bilgilendirme çalışmaları yapılıyor. Üreten kadın girişimcilerin teoride de bilgi sahibi olmasını önemseniyor. Bu konuda sunulan destek paketleri de çok avantajlı.?
ben de kafınlrın atılım yapmalarını beğeniyorum ama iş dünyasına kadınlar çok çabuk atıldılar. hakları hukukları direk erkelerle aynı. bence bu sakıncalı bir durum. sonuç olarak tüm haklar kopyala yapıştır olmamalı. ince ince düşünülmesi gerekir. sonuç olarak bundan hem kadınlar hem de erkekler mağdur olacaktır.

Ahmetyılmaz000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Halkbank’ın ulaşılmadık insan kalmasın, hikayesi duyulmamış hayal beklemesin diye çıktığı yolda ona eşlik eden üreten ve girişimci yolcuların kendilerini anlattıkları Üreten Kadınlar Buluşmaları “Marka Kooperatifler” ve “İlham Veren Kadınlar” oturumlarıyla saat 10.30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacak. Ülkede bölge bölge gezerek yayınlanan panel bugün Doğu Karadeniz/ Rize’de olacak. Fırtına deresi ve fındık yaylalarından çıkıp bize kadar ulaşan emekleri dinlemek üzere linkte buluşalım.

Ahmetyılmaz000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Daha öncede bahsettiğim Halkbank'ın Üreten Kadınlar Buluşmaları otlu peynir, çatak balı ve cevizi ile meşhur Van'da bugün toplandılar, kaçıranlar için biraz ben bahsedeyim yeniden izlemek içinse Halkbank'ın YouTube kanalına davet deyim.
Öncelikle kendi içlerinde sonra çevrelerinde harekete geçmek ve üretim yapmak isteyen kadıları hedefleyerek kredi ve manevi destek sağlayan Halkbank'ın bu projesine ben de destek sağlıyorum ve yakın takibime alıyorum. Sizlerin de haberinin olması ve çevrenizde böyle bir işin içinde olan tanıdıklarının olması doğrultusunda diğerlerine duyurması için bu entryi giriyorum. Hayalini gerçekleştirmeyen, daha ileriyi düşünmeyen kimse kalmasın diye.