Üniversite sinavı

Bu konuyu okuyanlar

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Merhaba arkadaslar seneye üniversite sinavina girecegim ama marttan beri memleketimde oldugum icin ders calisamadim okullar acilinca ders calismaya baslasam sinava yetisir mi yardim eder misiniz

Reaksiyon puanı
8,018
Bir an önce başla geç bile kalmışsın. Şu an TYT bitirmen çok iyi olurdu.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yetişir yetişir.

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Deneme sınavı çözdün mü TYT AYT(11.) netlerin kaç ?

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bir an önce başla geç bile kalmışsın. Şu an TYT bitirmen çok iyi olurdu.
Yanimda kaynak yoktu yoksa baslamayi dusunuyordum 1 2 hafataya zaten istanbula geri donecegim o zmn baslayacagim cevremde ise bu senen bosa gitti diyen kisiler var moralimi bozuyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneme sınavı çözdün mü TYT AYT(11.) netlerin kaç ?
Hayir hic cozmedim

Reaksiyon puanı
8,018
Yanimda kaynak yoktu yoksa baslamayi dusunuyordum 1 2 hafataya zaten istanbula geri donecegim o zmn baslayacagim cevremde ise bu senen bosa gitti diyen kisiler var moralimi bozuyorlar
Hiç moralini bozma yetişir. Kimseyi dinleme moralini bozma sakın. Motivasyon çok önemli.

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bi TYT denemesi sipariş et çöz bence hemen. Seviyene göre zaten görüceksin. Çözünce buraya da yaz.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bi TYT denemesi sipariş et çöz bence hemen. Seviyene göre zaten görüceksin. Çözünce buraya da yaz.
Doğru, deneme çok önemli ders ve genel denemeleri almalısın. İstersen önerebilirim :)

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Düzenli ve sürekli şekilde çalışırsan yetişir ama gezmeyi dışarda dolaşmayı filan unut

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Düzenli ve sürekli şekilde çalışırsan yetişir ama gezmeyi dışarda dolaşmayı filan unut
Düzenli çalışılırsa gezmeyi niye unutsun corona'dan zaten fazla gezemiyoruz zorunlu olarak. Yoğunluğa göre (dışardaki kişileri kastediyorum dersi değil) arada çıkar dolaşır.
Not: Kalabalık şehirde yaşıyosan otur evinde, hele İstanbul :D

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Düzenli çalışmak çok önemli. Sürekli olarak bir düzen içerisinde çalışır, bol soru ve deneme çözersen yetiştirebilirsin. Fakat daha fazla erteleme derim

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Rahatlıkla yetişir sakin ol stres yaptığın zaman asıl yetişmez. :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Onerirsen sevinirim ?

Onerdigin bir yayin var mi
Seviye seviye gidersen senin için faydalı olur. Önce hız ve renk, bilgi sarmalın paragraf ve ders denemelerini tavsiye ederim sonrasında limit, karekök ve paraf olabilir. Matematik alan dersinse mutlaka acil rejenerasyon ve yanılmıyorsam reaksiyon denemelerini tavsiye ederim. Apotemiden uzak dur soğutur.
Genel deneme olarak altın karmalar var içinde bir sürü yayının denemeleri var ayrı ayrı almak yerine onlardan almanı tavsiye ederim. Yine yanında limit kronometre ve bilgi sarmal depar olabilir.
Bir de alacaksan şu anki denemelerde bu yılın çıkarılan konuları olanlar var onları alma tabii sizde de bu yıl son konular çıkmayacaksa.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Seviye seviye gidersen senin için faydalı olur. Önce hız ve renk, bilgi sarmalın paragraf ve ders denemelerini tavsiye ederim sonrasında limit, karekök ve paraf olabilir. Matematik alan dersinse mutlaka acil rejenerasyon ve yanılmıyorsam reaksiyon denemelerini tavsiye ederim. Apotemiden uzak dur soğutur.
Genel deneme olarak altın karmalar var içinde bir sürü yayının denemeleri var ayrı ayrı almak yerine onlardan almanı tavsiye ederim. Yine yanında limit kronometre ve bilgi sarmal depar olabilir.
Bir de alacaksan şu anki denemelerde bu yılın çıkarılan konuları olanlar var onları alma tabii sizde de bu yıl son konular çıkmayacaksa.
Tesekkur ederim

[/QUOTE
Zaten cok disari cikmiyorum 3 haftada bir cikarim onun disinda genelde evdeyim

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Mutlaka dışarı çık sürekli evde durmak psikolojiyi kötü etkiler demedi deme 2 yıllık tecrübe var burda :)
[/QUOTE
Nasil bir tecrube? Yapım geregi biraz cekingen ve utangacim bu yuzden cok disari cikmam tabi disari cikmam dedim de arada marketti firindi giderim benim dedigim arkadaslarla bulusup cikma anlaminda

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Mezuna kaldığımı kastediyorum. Ne olursa olsun evde kapanma yeter.

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bir sey sorabilir miyim mezuna kalmanin iyi ve kotu yanı var mi kisacasi mezuna kalmak iyi mi
Ben de kaldım mezuna en kötü yanı eve kapanmak dersaneye de gitmiyosan. Sen çalış ilkinde girersin o kadar zor bi şey yok ben tıp için kaldım. Hangi bölümü istiyorsun bu arada ?

Deneme olarak üç dört beş yayını da var gerçeğe yakın.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben de kaldım mezuna en kötü yanı eve kapanmak dersaneye de gitmiyosan. Sen çalış ilkinde girersin o kadar zor bi şey yok ben tıp için kaldım. Hangi bölümü istiyorsun bu arada ?

Deneme olarak üç dört beş yayını da var gerçeğe yakın.
Dis hekimligi ya da kimya muhendisligi

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Bir sey sorabilir miyim mezuna kalmanin iyi ve kotu yanı var mi kisacasi mezuna kalmak iyi mi
Bence değil genelde insanı ikinci sene çok yoruyor (aile baskısı,gelecek kaygısı,kazanıp kazanmama kaygısı,tüm gün boş gibi gibi böyle nefret edecek şeyler)

Son mesajlar