Rehber 2 yıllık vakıf İstanbul Aydın üniversitesi tercih edilir mi ve başka üniversitelerde

Bu konuyu okuyanlar

ZLATA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar

Ben elektronik teknolojisi bölümü okumak istiyorum bunun içinde vakıf üniversitesi okumayı tercih etmek istiyorum çünkü devlete göre sunduğu bölüm ile ilgili aletler daha yeni nesil ve daha iyi siz bilirsiniz.

Aklımda aydın üniversitesi
Yeditepe üniversitesi
Ostim teknik üniversitesi
Haliç üniversitesi var

bunlar tabi vakıf olucak

Şimdi aklıma takılan internet üzerinde araştırma yaparken 2 yıllık meslek yüksekokulu ile ilgili fazla bir konuya denk gelemedim kafamda sorular kaldı.

Sizinde üniversite için önerileriniz varsa yazabilirisiniz.

Şimdi benim kafamdaki bu üniversitelere giden birileri varsa veya tanıdıları varsa

Bu 2 yıllık üniversite lerden memnun kalmışlarmı veya iş bula bilmişler mi

Ben lisede elektrik elektronik teknik bir lise okuduğum için bu yönde kendimi geliştiriyorum çünküe Ben elektrik elektronik aşığıyım

Küçüklüğümden beri bu alanda kendimi geliştirdim.

Tabi üniversite konusunda yüksek puan lar alamıyorum onun için vakıfa gitmeye karar aldım. Tyt için benim sıralama 700 bin ile 900 bin arası farkdayım bu sıralamanın düşük olduğundan ama bende bu yönden kendim sevdiğim bölümü devam ettirmek istiyorum.

Çünkü şu zamana kadar kazandığım para lar bu hobim sahnesinde telefon dan tutun PC kadar ve elektrik elektronik kartları tamir ediyorum ve yazılım tarafından da devam ediyorum.

Sizi çok oyaladım baya uzun bir metin yazdım kusuruma bakmayın.

Şimdiden bana ve kafasında soru olanlara yardımcı olan herkese en içten teşekkürlerimi iletiyorum.