Unity 3D Oyun Yapımı Için En Iyi Dil

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım bir oyun yapacağız , sıfırdan . programlama dili olarak C# öğrenmeyi düşünüyorum . Sizce Bütün C# konularını mı öğrenmeliyim , yoksa sadece Belirli konular Unity için yeterli mi ? (Oyunun program ve kod kısmı bende, 3D yapacağım için dil öğrenmem gerek , cevaplarsanız sevinirim)

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım bir oyun yapacağız , sıfırdan . programlama dili olarak C# öğrenmeyi düşünüyorum . Sizce Bütün C# konularını mı öğrenmeliyim , yoksa sadece Belirli konular Unity için yeterli mi ? (Oyunun program ve kod kısmı bende, 3D yapacağım için dil öğrenmem gerek , cevaplarsanız sevinirim)

Bu dili tam öğrenmenizi öneririm.

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Öncelikle Unity 3D için C# iyi bir seçim olmuş
Ben sadece işinize yarayacak kısmını öğrenmektense tamamını öğrenmenizi tavsiye ederim