Ülkedeki Tartışma Ortamı

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Geçen Twitter'a bakınıyordum. Gayet iyi, bilgilendirici ve güzel gönderiler var. Fakat durum bu değil. Neredeyse bu gönderilen 70%'in altında bir tartışma var. Tartışma kötü demiyorum. Ama seviyelerinde kalmayınca tartışmaların bir anlamı kalmıyor. Yahu bir arkadaş resim yapmış Twitter'da paylaşmış. Altında tartışma var. Geçinip gidemez miyiz tartışmasız?

Ülkedeki kutuplaşma bence sosyal medyaya, sosyal hayata, siyasete vb. heryere yayılmış.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Türklerin zaten biraz tartışmasız kavgasız durması zor. :D Türk düşmanı değilim ama türklerinde ayrı özellikleri var :D bence normal bu durum.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Geçen Twitter'a bakınıyordum. Gayet iyi, bilgilendirici ve güzel gönderiler var. Fakat durum bu değil. Neredeyse bu gönderilen 70%'in altında bir tartışma var. Tartışma kötü demiyorum. Ama seviyelerinde kalmayınca tartışmaların bir anlamı kalmıyor. Yahu bir arkadaş resim yapmış Twitter'da paylaşmış. Altında tartışma var. Geçinip gidemez miyiz tartışmasız?

Ülkedeki kutuplaşma bence sosyal medyaya, sosyal hayata, siyasete vb. heryere yayılmış.
Twitter'in birazda aslında amacı o millet tartışsın, eleştirsin diye.
Tartışmadan da çözüme kavuşmuyor be bazen, ben sanmıyorum geçinip gidebileceğimizi çok monoton olmaz mıydı hayat :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
O resimi buraya atarsan iyi olur meraklandım ben neden tartışıyorlar :D

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aşağı yukarı diye bir tabir kullanmadan tartışmayı çok seven bir millet olduğumuzu belirtmek isterim.
Sakin kafayla sakin bir şekilde asla çözüme kavuşmak gibi bir amacımız yok :D
Mevzunun bilinmeyen bir yerlerinde her şey aniden cereyan ediyor.
Tabi muhatap olduğumuz kişilerim gelişmişlik seviyesi de bunu belirleyen en önemli etkenlerden biri.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Onlar ne ki? Biskrem güzeldir tabii ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ben zengin tabakadanım. Biskremimle rahat bırakın beni.
Tutkudan bir hayli performanslı ürün. Driver uyumunda sıkıntı çıkarmıyor. OC performansıda güzeldir. Çayla içince işlemci macunu gibi yumuşacık oluyor. Bir çayla maksimum 40 derece sıcaklıklarla çalışıyor. Stok ağız soğutma teknolojisyle Baya idare ediyor.