Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme | AML Free Registry Cleaner

yaşli çocuk

Profesör
AML Free Registry Cleaner

Free Registry Cleaner ücretsiz bir kayıt defteri temizleme aracıdır. Güvenli olarak temizleme yapar ve Windows Kayıt Defteri sorunlarını birkaç tıklama ile çözer. Bu sayede genel problemler, işletim sistemi çökmeleri ve hata mesajlarından kurturalibilirsiniz.

DOWNLOAD

2 / 5

S4B0T4J

Profesör
Paylaşım için teşekkürler fakat bu şekilde dosya temizliği ve registry temizliği yapan ve önünüze gelen her programı kullanmamanızı öneriyorum. Bu işi iyi yapanlar tercihimdir.

re13el

Dekan
Advanced System Care içinde bir çok özellik var :) Her işe ayrı program indirmek yerine onu kullanıyorum.

Neutral

Profesör
Bir sorum var diğer yazılımların içinde de seçenekler kısmında kayıt defteri temizleniyor bu programın temizleme esnasındaki artılarında neler var ?

T800

Profesör
Programla felan hiç uğraşmam girerim kayıt defterine f3 ile sildiğim dosyanın ismini girer teker teker tüm kalıntıları temizlerim biraz uğraştırıyor ama en ufak bir kalıntı da bırakmıyor tahminimce..

yurdaerk

Üyecik
Programla felan hiç uğraşmam girerim kayıt defterine f3 ile sildiğim dosyanın ismini girer teker teker tüm kalıntıları temizlerim biraz uğraştırıyor ama en ufak bir kalıntı da bırakmıyor tahminimce..

Bende ayni yolu izliyorum. Cok lazim olursada Ccleaner yeter :)

yaşli çocuk

Profesör
Bir sorum var diğer yazılımların içinde de seçenekler kısmında kayıt defteri temizleniyor bu programın temizleme esnasındaki artılarında neler var ?

Bu tür programlar aynı işlevi yaparlar fakat farkları daha derin temizler veya üstünden geçer.Bunun farkını tadmak için programı kurup denemelisin.

Neutral

Profesör
Bu tür programlar aynı işlevi yaparlar fakat farkları daha derin temizler veya üstünden geçer.Bunun farkını tadmak için programı kurup denemelisin.

Denedim abartısız 2000'den fazla hata buldu düzgün çalışan ve kapanmayan, virüs girmeyen, takılmayan sistemden çıkan hata sayısına bak şimdi düzeltmeseydim ne olacaktı çökecekmiydi :D

Son mesajlar