Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme | AML Free Registry Cleaner

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
AML Free Registry Cleaner

Free Registry Cleaner ücretsiz bir kayıt defteri temizleme aracıdır. Güvenli olarak temizleme yapar ve Windows Kayıt Defteri sorunlarını birkaç tıklama ile çözer. Bu sayede genel problemler, işletim sistemi çökmeleri ve hata mesajlarından kurturalibilirsiniz.

DOWNLOAD

reg.gif

reg3.gif

2 / 5

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Paylaşım için teşekkürler fakat bu şekilde dosya temizliği ve registry temizliği yapan ve önünüze gelen her programı kullanmamanızı öneriyorum. Bu işi iyi yapanlar tercihimdir.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Advanced System Care içinde bir çok özellik var :) Her işe ayrı program indirmek yerine onu kullanıyorum.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bir sorum var diğer yazılımların içinde de seçenekler kısmında kayıt defteri temizleniyor bu programın temizleme esnasındaki artılarında neler var ?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Programla felan hiç uğraşmam girerim kayıt defterine f3 ile sildiğim dosyanın ismini girer teker teker tüm kalıntıları temizlerim biraz uğraştırıyor ama en ufak bir kalıntı da bırakmıyor tahminimce..

yurdaerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programla felan hiç uğraşmam girerim kayıt defterine f3 ile sildiğim dosyanın ismini girer teker teker tüm kalıntıları temizlerim biraz uğraştırıyor ama en ufak bir kalıntı da bırakmıyor tahminimce..

Bende ayni yolu izliyorum. Cok lazim olursada Ccleaner yeter :)

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bir sorum var diğer yazılımların içinde de seçenekler kısmında kayıt defteri temizleniyor bu programın temizleme esnasındaki artılarında neler var ?

Bu tür programlar aynı işlevi yaparlar fakat farkları daha derin temizler veya üstünden geçer.Bunun farkını tadmak için programı kurup denemelisin.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bu tür programlar aynı işlevi yaparlar fakat farkları daha derin temizler veya üstünden geçer.Bunun farkını tadmak için programı kurup denemelisin.

Denedim abartısız 2000'den fazla hata buldu düzgün çalışan ve kapanmayan, virüs girmeyen, takılmayan sistemden çıkan hata sayısına bak şimdi düzeltmeseydim ne olacaktı çökecekmiydi :D

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Denedim abartısız 2000'den fazla hata buldu düzgün çalışan ve kapanmayan, virüs girmeyen, takılmayan sistemden çıkan hata sayısına bak şimdi düzeltmeseydim ne olacaktı çökecekmiydi :D

Hatalarının düzelmesine sevindim.Orası senin bileceğin iş :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
4.24.32 'ye güncellendi.