Ücretsiz AVG Antivirus Güncellendi

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bedavada vardır bir illet,paralıda vardır bir hikmet:D:D:D

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kendi tecrübelerimce,dosya indirildiğinde evrensel internetteki trafiği gereksiz yere arttımış olan bi o kadarda gereksiz ve işe yaramayan program.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ve meşhur soru soruldu :D
Şuanda antivir kullanıyorum. Uyuyan güzel hiç bişey bulmuyor. :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
FREE antivirüsler arasında AVG biraz geride kaldı sanırım... Bide eskiden şöyle bi sorunu vardı şimdi bilmiyorumda kurunca kaldırmak isteyince çok sorunlu oluyordu sisteme yapışıp kalıyordu şimdi bilmiyorum ama...

fakcakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki ben avira kullanıyorum buda ücretsiz sizce nasıl??

[Rock]ipsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende kullanmıştım zamanında AVG ve avira antivirüs pogramlarını. Arkadaşın dediği gibi ikiside uyuyan güzel
sisteme virüs bulaşıyor ama hiç oralı bile olmuyorlar. Kaspersky Internet Security 2011 kullandım 6 ay kadar sistemin anasını ağlatıyor resmen. Şimdi 3 aylık demo Trend Micro Titanium Internet Security kullanıyorum ve çokta memnunum gerekirse lisanslı sürümünü almayı düşünüyorum. 1 yıllık 23 tl.

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki ben avira kullanıyorum buda ücretsiz sizce nasıl??

virus tanımları olarak süper ötesi diyebilirim kardeşim hatta virus tanımları olarak en iyi antivirus diyebilirim ama koruması pek iç açıcı değil sadece antivirus başka bi özellik yok vede bunun bile pek iç acıcı olduğunu söyleyemem .örneğin kaspersky internet security bi sürü modül var yani virusu tanımasa bile virus sistemine zarar veremiyor %80 oranlarında.ben antiviri tarama amaçlı kullanıyorum kasperksynin yanında vede çok memnunum.