Typ c ile ilgili sorum var sixlere

Bu konuyu okuyanlar

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Telefon mate 20 lite bir adet jak ve typ c girişi var jak girişinden kulaklık takınca bir cızırtı geliyor ses kartında veya jak girişinden şüpheleniyorum şimdi merakım şu piyasada typ c den jak dönüştürücü minik beyaz bi kablo var bu kablodan takıp sesi typ c den alabilirmiyim sonuç olarak ses çıkışı jak girişi koymuş adamlar typ c yede ses gelir mi?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Güzel kardeşim sana cihazı marka model vermişim benim sorduğum soruyu sen bana soruyorsun?
Kitapçığında yazar, internette çince dışında kopyasını göremedim ve Çince bilmediğim için bunu söyledim, kitapçığında yazıyordur oraya bakın. İnternette onu denemiş olan bir videoda yok.

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Telefon mate 20 lite bir adet jak ve typ c girişi var jak girişinden kulaklık takınca bir cızırtı geliyor ses kartında veya jak girişinden şüpheleniyorum şimdi merakım şu piyasada typ c den jak dönüştürücü minik beyaz bi kablo var bu kablodan takıp sesi typ c den alabilirmiyim sonuç olarak ses çıkışı jak girişi koymuş adamlar typ c yede ses gelir mi?
Cihazın ses çıkışı TYP-C den değil.. Boşuna masraf yapmayın, servis size yardımcı olacaktır. Gönderemem diyorsanız Bluetooth'lu kulaklık tavsiye ederim. Ayrıca lütfen jak girişini temizlemeyi deneyin, toz, kir ya da pamukçuk toplamışsa bundan kaynaklı da olabilir..

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Huawei telefonlar da destek diye bir uygulama var kendimden biliyorum. Orda destek hattı diye bir numara var orayı arayıp sorun net bilgi alırsınız.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Jaka kulaklığı takınca cızırtı sürekli mi geliyor, yoksa telefon şarjda iken kulaklığı takınca mı geliyor?

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bende böyle bir sorun yaşamıştım jak arızası ve jak içinde oluşan pislik daha iyi bir ses deneyimimizi kısıtlıyor benim sorunum ise içine dolmuş pisliklerdendi kendi imkanlarınızla temizlemeyi deneybilir veya typc dönüştürücü alabilirsiniz bu şekilde de olması huawei yetkililerine başvurunuz

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kürdan ve peçete ile jak içini temizle muhtemelen sorun düzelecek. Jak temassızlığı gibi gözüküyor. Düzelmezse servise gönderebilirsin.