Destek Typ c ile ilgili sorum var sixlere

Ergull

Üyecik
Telefon mate 20 lite bir adet jak ve typ c girişi var jak girişinden kulaklık takınca bir cızırtı geliyor ses kartında veya jak girişinden şüpheleniyorum şimdi merakım şu piyasada typ c den jak dönüştürücü minik beyaz bi kablo var bu kablodan takıp sesi typ c den alabilirmiyim sonuç olarak ses çıkışı jak girişi koymuş adamlar typ c yede ses gelir mi?

Aykovsky

Üyecik
Telefon mate 20 lite bir adet jak ve typ c girişi var jak girişinden kulaklık takınca bir cızırtı geliyor ses kartında veya jak girişinden şüpheleniyorum şimdi merakım şu piyasada typ c den jak dönüştürücü minik beyaz bi kablo var bu kablodan takıp sesi typ c den alabilirmiyim sonuç olarak ses çıkışı jak girişi koymuş adamlar typ c yede ses gelir mi?
Cihazın ses çıkışı TYP-C den değil.. Boşuna masraf yapmayın, servis size yardımcı olacaktır. Gönderemem diyorsanız Bluetooth'lu kulaklık tavsiye ederim. Ayrıca lütfen jak girişini temizlemeyi deneyin, toz, kir ya da pamukçuk toplamışsa bundan kaynaklı da olabilir..

K!RA

Asistan
Huawei telefonlar da destek diye bir uygulama var kendimden biliyorum. Orda destek hattı diye bir numara var orayı arayıp sorun net bilgi alırsınız.

bilexsamet

Profesör
Jaka kulaklığı takınca cızırtı sürekli mi geliyor, yoksa telefon şarjda iken kulaklığı takınca mı geliyor?

hsnbzkrt44

Asistan
bende böyle bir sorun yaşamıştım jak arızası ve jak içinde oluşan pislik daha iyi bir ses deneyimimizi kısıtlıyor benim sorunum ise içine dolmuş pisliklerdendi kendi imkanlarınızla temizlemeyi deneybilir veya typc dönüştürücü alabilirsiniz bu şekilde de olması huawei yetkililerine başvurunuz

YKartal

Üyecik
Kürdan ve peçete ile jak içini temizle muhtemelen sorun düzelecek. Jak temassızlığı gibi gözüküyor. Düzelmezse servise gönderebilirsin.

Son mesajlar