Tuşlu Telefon da yanlışlıkla oyun satın aldım

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Arkadaşlar bende bir tuşlu telefon var Nokia .
Oyunlar vardı yılan oyunu dışındakiler ücretliydi ben de ilk denem sürümü gibi birşey vardı ona bastım sonra bir süre sonra buy kısmına bastım (satın alma tuşu). Sonra hiçbir şey olmadı bir ekran falan gelmedi normalce oynamaya devam ettim para çekme gibi bir ihtimali var mı telefonda internette yok hatta takılı değil.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Oyunlar vardı yılan oyunu dışındakiler ücretliydi ben de ilk denem sürümü gibi birşey vardı ona bastım sonra bir süre sonra buy kısmına bastım (satın alma tuşu). Sonra hiçbir şey olmadı bir ekran falan gelmedi normalce oynamaya devam ettim para çekme gibi bir ihtimali var mı telefonda internette yok hatta takılı değil.
Burada cihazınızın önemli yok hattınız önemli faturalı, faturasız olduğu içerik satın almaya açık olup olmadığı mesela faturasız ise hattında bakiye olmadığından ücret tahsil edilememiştir ilk yükleme yaptığınızda ücret kesilebilir. Çağrı merkezini arayıp ücretli üyelik başlatılıp başlatılmadığını sor

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Burada cihazınızın önemli yok hattınız önemli faturalı, faturasız olduğu içerik satın almaya açık olup olmadığı mesela faturasız ise hattında bakiye olmadığından ücret tahsil edilememiştir ilk yükleme yaptığınızda ücret kesilebilir. Çağrı merkezini arayıp ücretli üyelik başlatılıp başlatılmadığını sor
Hat yokki telefonda zaten konuya yazmıştım

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Kesebileceklerini sanmıyorum.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Biraz mantık yürüterek çok kolay anlaşılabilir. Para nasıl ödenecek ?
Ya internet ya da kontör. İnternet yokmuş hat da yokmuş nasıl para alacak?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bence seni deneme sürümüne sokmuşlar 1-2 ay sonra paramızı ver derler. Ödeme yaparkende bir sürü ıvır zıvır istiyor yanlışlıkla ödeme işi tuşlu telefonda zor biraz.

Son mesajlar