TiRaNTx

Öğrenci
20 Nisan 2009
2
0
1
Selamlar Türktorrent davetiyesi olan arkadaşlardan 1 davetiye rica ediyorum. Saygılar. Eskiden vardı üyeliğim ama uzun bir süre aktif olmayınca silinmiş sanırım.
Ekran görüntüsü 2023-05-11 110922.jpg

Trendfilm.net turk torrent sitesi hoşgeldiniz | Trendfilm.net torrent sitesinde üyeliğim var Türkseed eski ismi. Eski bir kullanıcıyım kullanıcı adım aynı 4.1 tb upload yapmışım eski zamanlarda.

Son düzenleme:

creativealp

Öğrenci
11 Mayıs 2023
1
0
3
davetiye gönderebilecek bi arkadaş var mı ya ?

Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından yapılmamaktadır ancak elinde davetiye olan üyelerimiz isteklere bu başlık altından karşılık vermektedirler !
Mail adreslerinize spam gelmesini istemiyorsanız adreslerinizi mesajlarınızda paylaşmaktan kaçınınız, davetiyeler elinde olanlar tarafından ö.m olarak iletilecektir.
.
selam varsa isterim oktayarslan@outlook.com

basmane

Cezalı
Cezalı
15 Nisan 2010
20
0
1
Selamlar.Davetiye sahibi varsa ö.m.yoluyla iletirseniz çok memnun olurum.Seedde mahcup etmem.İyi forumlar.

CeyhunUsta

Öğrenci
27 Şubat 2017
93
15
8
26
Davet nasıl gönderiliyor bir kişiye göndereyim sınır var mı bilmiyorum. Nasıl işliyor onu da bilmiyorum. Az önce mail gelmiş site açılmış galiba

maddhater

Öğrenci
16 Ağustos 2023
1
0
1
39
Bir şekilde yasaklanmışım gibi görünüyor. Olay olduğunda ben de seyahat ediyordum. İtiraz etmek için site yöneticisinin e-postasına sahip olan var mı?

by_serkhan

Öğrenci
5 Eylül 2015
7
0
1
Elimde yabancı sitelerin davetiyeleri mevcut

Iptorrents
Filelist
Torrentleech

Türk torrent sitelerinden davetiye arıyorum
İyi forumlar

by_serkhan

Öğrenci
5 Eylül 2015
7
0
1
Merhaba.
Davetinize icabet etmek geleneğimizdendir :) Şaka bi yana siteniz kayıt olmaya çok isterim.

mail adresimi PM yoluyla paylaşmak isterim.
Saygılarımla İyi forumlar.