vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratioları ve nick kısımları görünecek şekilde screenshot alıp gönderirlerse, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef. :(

Daha önceki tecrübelerimden yola çıkarak "bu kadar zor olmasa gerek bir davetiye", "sulak yerden bağ mı bağışlıyorsun", "seed bizde sıkıntı değil, seed bizim işimiz, gönder sen"... vs. tarzı mesajlara cevap vermiyorum. Screenshot ile ratiosunu ileten arkadaşlara da davetiyelerini gönderiyorum.

k31e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pyt76x.jpg

DJKox3.jpg

8VMtKS.jpg

ktaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kimblarge hocam valla davetiyem yok bana davetiye gönder nolur hocam.

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratioları ve nick kısımları görünecek şekilde screenshot alıp gönderirlerse, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef. :(

Daha önceki tecrübelerimden yola çıkarak "bu kadar zor olmasa gerek bir davetiye", "sulak yerden bağ mı bağışlıyorsun", "seed bizde sıkıntı değil, seed bizim işimiz, gönder sen"... vs. tarzı mesajlara cevap vermiyorum. Screenshot ile ratiosunu ileten arkadaşlara da davetiyelerini gönderiyorum.

Davetiye gönderildi, devam ediyor.

alpbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Özel mesaj gönderdim.

zacefron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://turktorrent.cc/signup.php?invitehash=b6da70f0e67af81e5d279ba7f75c544c&type=invite

ahkna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turktorrent.eu için fazla davetiyesi olan varsa sevinirim arkadaşlar...
Mail adresim:

hakanercan07@gmail.com

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Turktorrent.eu ya da LeecTurk için fazla davetiyeniz varsa, gönderebilirseniz sevinirim...
Mail adresim:

hakanercan07@gmail.com

Turktorrent.eu için fazla davetiyesi olan varsa sevinirim arkadaşlar...
Mail adresim:

hakanercan07@gmail.com

Turktorrent.eu ya da LeedTurk için fazla davetiye varsa sevinirim...
Mail adresim:

hakanercan07@gmail.com

akıncıdadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 adet Türktorrent davetiyem var. E mailini ilk yazan 2 arkadaşa akşam göndereyim.