Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Y.Yavuz ben de bir davetiye rica edebilir miyim? serkand87@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : serkand87@hotmail.com yollandi

junk mailede bakınız.

kusura bakma ben bilmiyordum. Kayıtlı olan mailim senolatis@gmail.com

geçen sefer neden ban yediniz bilmiyorum ama bu sefer dikkat edin bi anlamda size referans olmuş oluyorum.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : senolatis@gmail.com yollandi

mutluyelbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir davetiye de ben istiyorum gönderebilecek arkadaş varsa şimdiden çok teşekkür ederim
mutlu_yelbey@hotmail.com sağolunnn

bir davetiye de ben istiyorum gönderebilecek arkadaş varsa şimdiden çok teşekkür ederim

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
şu sitede en az 2 aylık süreye ve 100 mesaja sahip bir arkadaş bana mailini yazsın (üyelik istiyorsa) davetiyesini göndereyim.

diğerleri, ne siz uğraşın ne ben.

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : mutlu_yelbey@hotmail.com yollandi

bekle :D

davetiye verebilen ?

İstemesini bilene yolluyoruz.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Turktorrent.eu davetiyesi mevcut isteyene gönderebilirim. Bu arada elinde Arena-TR olan gönderebilir mi?

s7e7v7e7n7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şu anda elimde 11 adet davetiye bulunmaktadır isteyen arkadaslar ozel mesaj yoluyla ısteyebılırler yalnız sadece bır sartım var nasıl bu web sıtesınde herkezın emegı var ise bilinki turktorrent tede aynı sekılde herkezın bellı bır emegı var sizden rıcam şudur HİT&RUN (indir & kaç) yapmamanızdır özel mesajları beklıyorum...

fatihmsungu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şu anda elimde 11 adet davetiye bulunmaktadır isteyen arkadaslar ozel mesaj yoluyla ısteyebılırler yalnız sadece bır sartım var nasıl bu web sıtesınde herkezın emegı var ise bilinki turktorrent tede aynı sekılde herkezın bellı bır emegı var sizden rıcam şudur HİT&RUN (indir & kaç) yapmamanızdır özel mesajları beklıyorum...
mesaj attım teşekkür ederim şimdiden

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende davetiye rica etsem ha_karata@hotmail.com adresine

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : ha_karata@hotmail.com yollandi

Mümkünse bende rica ediyorum. elturbo_1@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : elturbo_1@hotmail.com yollandi

rica etsem bir davetiye de ben alabilirmiyim.. sadikderya@hotmail.com sadikguzel@gmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : sadikderya@hotmail.com yollandi

E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : omerodaci@yahoo.com yollandi

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : melbruz@hotmail.com yollandi

Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize! Hatasını alan arkadaşların dikkatine!.

Davetiyeniz bir hafta süre ile geçerlidir.

O Hata IP adresinizden kaynaklanıyor davetiyeden yada mail adresinizden değil. O IP ile giriş yapılmıs yada kaydolmuslar. TTnet size 2. el IP vermiş :DKayıt olunmamıs IP lazım Size. İlk önce internet geçmişinitemizleyiniz sonra modemi kapatıp 30 sn bekleyin ve tekrardan açınız. IP değişene kadar deneyiniz olmassa Komsunuzdan kaydolun. Yada proxy i iyi biliyorsanız proxy değiştirip deneyin.(Proxy den anlamıyorsanız bulaşmayın.)

Lazarov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerini uyguladım olmuyor evden sonra 2. yolun komşu olayını denedim ve aynısı oldu kardeş başına dert olduk ama k.bakma . :)

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Başka yolu yok IP adresi değiştireceksin.Cep telefonundan yada VINN dan üye olmak daha kolay onların IP adresleri kullanılmamış oluyor fakat TTNET ile olmak dediğin gibi çok uğraştırıcı. Modemi açıp kapama olayını defalarca denemek gerekebiliyor.