Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ben de turktorrent davetiyesi alabilirmiyim sagopa123456789@hotmail.com şimdiden çok teşekkür ederim :)

E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

Şifrenizi unutuysanız şifremi unuttum ile öğrenebilirsiniz. Eğer banlandıysanız gerçekten geçerli bi sebebi vardır.Her iki durumda da davetiye isteme.

davetiye kodu göndereblirmisin turktorrent için enescihanduman@gmail.com şimdiden teşkkürler

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : enescihanduman@gmail.com yollandi

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

Diye uyari aliyorum sorunu nedir acaba ?

Davetiyeniz bir hafta süre ile geçerlidir.

O Hata IP adresinizden kaynaklanıyor davetiyeden yada mail adresinizden değil. O IP ile giriş yapılmıs yada kaydolmuslar. TTnet size 2. el IP vermiş :DKayıt olunmamıs IP lazım Size. İlk önce internet geçmişini temizleyiniz sonra modemi kapatıp 30 sn bekleyin ve tekrardan açınız. IP değişene kadar deneyiniz olmassa Komsunuzdan kaydolun. Yada proxy i iyi biliyorsanız proxy değiştirip deneyin.(Proxy den anlamıyorsanız bulaşmayın.)

türktorrent için ltfen bende davetiye istoom:))
blacklife81@hotmail.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : blacklife81@hotmail.com yollandi

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben de Y.Yavuz sayesinde türktorrente üye oldum şuanda 1 davetiyem var lakin türktorrentte yeni olduğum için davet edeceğim kişinin güvenirliliği önemli.Laf gelmesini istemiyorum o yüzden fake upload salaklığıyla uğraşmayacak bir arkadaşımıza(çünkü anında yakalanır), ratio örneği caps olarak eklerse davetiyeyi gönderebilirim

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
lskykhanl@hotmail.com bir davetiye de ben alabilir miyim acaba ?

Tabiki Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : lskykhanl@hotmail.com yollandi

bende bir tane davetiye alabilirmiyim adres: batuhanwwe@gmail.com

Buyrun Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : batuhanwwe@gmail.com yollandi

Programlama ile uğraşan arkadaşımıza davetiyesi gönderildi.

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : orblackdays@hotmail.com yollandi

hdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler kolay gelsin,arena tr davetiyesi bulamadım yardımcı olan arkadaşalr var mı acaba burası arena tr bölümü değil anlıyorum ama davetiye gönderen kimse yok...

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
davetiye alabilirmiyim lütfen aniloji@hotmail.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : aniloji@hotmail.com yollandi

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : gokhansen1997@gmail.com yollandi

ben de istiyorum bana da gönder lütfen. pegasus_pdr@hotmail.com

sanada gönderecektim fakat birsinden özel olarak istemissin ondan göndermedim.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Ben de bir davetiye alabilirmiyim, mail adresimi özel mesajla yolluyorum.