Bu konuyu okuyanlar

ramazan2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb crazy_archer_26@hotmail.com torrent.biz davetıyesı ıstıyrum warsa sımdıden tşk..

---------- saat 23:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:29 eklenmişti ----------

mrb crazy_archer_26@hotmail.com torrent.biz davetıyesı ıstıyrum warsa sımdıden tşk..

---------- saat 23:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:30 eklenmişti ----------

---------- saat 23:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:31 eklenmişti ----------

---------- saat 23:33 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:31 eklenmişti ----------

naUst

Asistan
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar bi davetiyede ben alabilirmiyim teşekkürler
şimdiden :)
fatma-87-bas@hotmail.com

883_268_tt.jpg

Türkiyenin en Büyük, En Kaliteli Ve en Seviyeli Torrent Sitesine Kaydolmak Için Davet Edildiniz.

---------- saat 09:18 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:15 eklenmişti ----------

turkishwarrior55@gmail.com

fatma-87-bas@hotmail.com

883_268_tt.jpg

Türkiyenin en Büyük, En Kaliteli Ve en Seviyeli Torrent Sitesine Kaydolmak Için Davet Edildiniz.

---------- saat 09:20 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:18 eklenmişti ----------

naUst

Asistan
Reaksiyon puanı
5
883_268_tt.jpg

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kim gönderdi bilmiyorum ama turktorrent.biz üyeliği diyerek lockerz adlı başka bir sitenin üyeliğine davetiye aldım ve bu davet sonucunda davet eden kişi PTZ gibi puan tarzında kazanımlar elde edip amozon gibi sitelerden ayrıcalıklı ürünler elde ediliyormuş. Bu yazıyı konuyu açan arkadaşa yazmadım tabi ki kim gönderdiyse ya da lockerzden turktorrent.bize üyelik yolu bvarda biz mi bilmiyoruz.
Üyelik için mailime gelen link buyrun:

TurkTorrent.Biz davetiyesi aldınız. Üyeliğinizi aktif etmek için lütfen forumu doldurunuz.

Click on in

noumania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle merhaba.
Eğer ki davetiye gönderimi devam ediyorsa bir tanede ben isteyecektim :)
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
noumania1903@gmail.com

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ya naust arkadaşım komik bişe belki de davetiyenin son kullanma tarihi geçmiş :D:D tekrar gönderebilirsen sevinirim. Yoksa sorun değil canın sağolsun..

turkishwarrior55@gmail.com

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
eyvallah her zaman burdayız da gmailin şifreyi unutunca :lol:kaldı orda davetiye şimdi üye oldum tekrar saolasın ...:thumbup1: