PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar rica etsem bana da davetiye yollarmısınız şimdiden teşekkürler.. graywolf13@gmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : graywolf13@gmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanız modemi kapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıyla kaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir.

galipargun1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
muzaffer ve galipargun1 davetiyeleriniz gönderildi mailinizi kontrol ediniz
m.tohan davetiyen söylemiş olduğun gibi hotmail adresime düşmüş, teşekkür ederim ... ama açtığımda" Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!" şeklinde bir uyarı çıkıyor karsıma... yardımcı olabilirmisin.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
m.tohan davetiyen söylemiş olduğun gibi hotmail adresime düşmüş, teşekkür ederim ... ama açtığımda" Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!" şeklinde bir uyarı çıkıyor karsıma... yardımcı olabilirmisin.

modemine rest atarmısın çünkü aynı ıp üzerinden ikinci giriş ve kaydolmaya izin vermiyo

yvzzvy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

bu durumda sıkıntıdayım 2 mail adresimede aldım ama 2 sindede kullanılmış yada kayıt diyor aynen bu mail de öle halbuki daha önce hiç girmedim bile siteye nasıl düzeltecem bunu bi yolu varmıdır :(

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu durumda sıkıntıdayım 2 mail adresimede aldım ama 2 sindede kullanılmış yada kayıt diyor aynen bu mail de öle halbuki daha önce hiç girmedim bile siteye nasıl düzeltecem bunu bi yolu varmıdır :(

Sisteme kayıtlı olmasa kayıtlı demez.Şifreni kaybettiysen unuttum kısmından almayı dene böyle bi kullanıcı yoktur derse bilki kayıt olmuş ve herhangi bir sebebten ban yemişsindir.

yvzzvy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sisteme kayıtlı olmasa kayıtlı demez.Şifreni kaybettiysen unuttum kısmından almayı dene böyle bi kullanıcı yoktur derse bilki kayıt olmuş ve herhangi bir sebebten ban yemişsindir.

böyle bişey olma durumu sıfır 3 farklı adresten denedim hayatım boyunca hiç girmediğim bir siteden 3 mail adresiyle ban yemem olası bişi deil :) başka bir sıkıntı var modem resledim + 3 mailimde şifre istediimde veritabanında mevcut deil + 3 ip farklı pc den bağlantı kurmama rağmen aynı sonuç başka bişi var ama ne

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

Şifremi unuttum diyorsun,

Bu mail adresi veritabanında bulunmadı.

Ne kadar saçma bir durum :)

zachariah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim sorunsuz şekilde üye oldum.
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : onursahin92@gmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanız modemi kapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıyla kaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir.

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

Şifremi unuttum diyorsun,

Bu mail adresi veritabanında bulunmadı.

Ne kadar saçma bir durum :)

böyle bişey olma durumu sıfır 3 farklı adresten denedim hayatım boyunca hiç girmediğim bir siteden 3 mail adresiyle ban yemem olası bişi deil :) başka bir sıkıntı var modem resledim + 3 mailimde şifre istediimde veritabanında mevcut deil + 3 ip farklı pc den bağlantı kurmama rağmen aynı sonuç başka bişi var ama ne

Bilgisayar 1 ve 0 sistemini kullanır hata verir ama birşeyi kaydettiyseniz unutmaz.İnsan unutkandır.Su ana kadar 1000 in üstünde davetiye yolladım 760 ı kayıt oldu sizin gibi yok kaydolmadım ve kayıtlı hatası veriyor diyen bir tek siz çıktınız :D

siteye kayıtla bilgisayar sayısını çözemedim. Kayıt olmayı isterseniz 1000 bilgisayar ile deneyiz kayıtlıysanız aynı hatayı alırsınız.

labonur_26@hotmail.com mail adresim.. rica etsem bi davetiye de ben alabilirmiyim..

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : labonur_26@hotmail.com yollandi

mulantoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili dostum ben arena-tr ve /veya türktorrent için davetiye isterim
m:))

cockroach1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cockroach_98@hotmail.com Rica etsem banada bir tane davetiye yollayabilir misiniz? simdiden teşekkürler

cockroach_98@hotmail.com Rica etsem banada bir tane davetiye yollayabilir misiniz? simdiden teşekkürler

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica etsem bana da bir tane davetiye gönderebilir misiniz?

Mail adresim: bayyavuzz@gmail.com

Teşekkürler

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : bayyavuzz@gmail.com yollandi

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : cockroach_98@hotmail.com yollandi

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sa leanbow07@mynet.com turktorrent.biz davetiyesi yollayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler..

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : leanbow07@mynet.com yollandi