PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gelen kutusuna ve spam maillerni baktım davetiye göremdim o yüzden msj attım

Kayıt maili gelmiyorsa yani o kod sana gitmemişse IP uyarısı almaz davetiye kodu ister.çözümüde bu yazı

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanızmodemi kapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıylakaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : berke_alparslan@hotmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanızmodemikapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıylakaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir

E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : zinetalparslan@hotmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanızmodemikapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıylakaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir

türktorrent için bana da davetiye gönderebilir misiniz. yasinak.06@hotmail.com şimdiden teşekkürler.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : yasinak.06@hotmail.com yollandi

brhmsyd@hotmail.com bi davetiye alabilirmiyim....

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : brhmsyd@hotmail.com yollandi

davetiye bende alabilirmiyim x_anl_x@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : x_anl_x@hotmail.com yollandi

türktorent davetiyesi gönderebilir misiniz? kemal92_34@hotmail.com şimdiden teşekürler

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : kemal92_34@hotmail.com yollandi

sedataxu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir davetiye istemiştim ama beni atlamışsınız sanırım:( şimdiden teşekkürler...

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir davetiye istemiştim ama beni atlamışsınız sanırım:( şimdiden teşekkürler...

Gözden kaçıyor insanlık hali :D Kusura kalma.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene :yollandi

expendabls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turktorrent davetiye kodu ihtiyaçı olan varsa kullansın kod aşağıda :D
( f0c25ba1fd986b7f1b7cef1265c0573a ) sevgilerimle...

faster688

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye Dağıtan Yetkililer Web Tasarım Bölümü Okuyorum Sürekli İndirme Yapmam Gerektiği İçin Yardımınızı İstiyorum Bana Bir Tane Yollayabilirmisiniz ? Davetiye İsteği: faster688@gmail.com Teşekkürler Emeğinize Sağlık

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi davetiyede ben alabilir miyim famse80@gmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : famse80@gmail.com yollandi

Davetiye Dağıtan Yetkililer Web Tasarım Bölümü Okuyorum Sürekli İndirme Yapmam Gerektiği İçin Yardımınızı İstiyorum Bana Bir Tane Yollayabilirmisiniz ? Davetiye İsteği: faster688@gmail.com Teşekkürler Emeğinize Sağlık

umarım işine yarar.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : faster688@gmail.com yollandi

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir adet davetiye alabilir miyim? senerkilic40@gmail.com
Şimdiden teşekkürler.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : senerkilic40@gmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanızmodemi kapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıyla kaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir

Rica etsem ben de bir davetiye alabilir miyim? Teşekkürler onayposta@gmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : onayposta@gmail.com yollandi

Davetiyeniz yollandı. Spam mailleri kontrol etmeyi unutmayınız. Kayıt olurken IP uyarısı alıyorsanızmodemi kapatıp açıp yeni IP alın ya da akıllı telefonla 3G bağlantısıyla kaydolmayı deneyiniz. Davetiye geçerliliği 48 saattir

rica etsem tekrar bu maile gönderir misin? keskin.emre.43@gmail.com

size davetiye gönderildi üye olmadınız. 2. davetiyeyi yakmak için bir sebep yok.

soobig

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk torrent üyelik davetiyesi gönderecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim. mail adresim soobig20@gmail.com . iyilik yap iyilik bul diyorum. zor durumdaki arkadaşınızdan bir davetiyeyi esirgemeyin lütfen.

PhysicS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : furkanclk@hotmail.com yollandi

Türk torrent üyelik davetiyesi gönderecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim. mail adresim soobig20@gmail.com . iyilik yap iyilik bul diyorum. zor durumdaki arkadaşınızdan bir davetiyeyi esirgemeyin lütfen.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : soobig20@gmail.com yollandi

ben de türk torrent davetiyesi istiyorum benim neyim eksik . banada gönderirmisiniz.Şimdiden teşekkürler. c50n50@hotmail.com

sende çok sey eksik birader. 2 kere yolladım üye olamadın.Demek epey bişe eksik.

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/74890-turktorrent-eu-davetiye-dagitimi-323.html#post2684260

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/74890-turktorrent-eu-davetiye-dagitimi-275.html#post2543155

bunlarada bir bak neyin eksik anla.

banada gönderir misin davetiye kodu matador.emre.3498743@gmail.com şimdiden teşekkür ederim!!.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : matador.emre.3498743@gmail.com yollandi

jeff_hardy464@hotmail.com acil olarak lazım lütfen gönderirmisiniz şimdiden eyvallah
size davetiye yollandı.

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/74890-turktorrent-eu-davetiye-dagitimi-259.html#post2498238

jeff_hardy464@hotmail.com acil olarak lazım lütfen gönderirmisiniz şimdiden eyvallah
size davetiye yollandı.

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/74890-turktorrent-eu-davetiye-dagitimi-259.html#post2498238

Mümkünse bende alabilirmiyim ?

mail adresi gerekli.

E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

arkadaşlar bende bir davetiye alabilir miyim? nepoy34@yahoo.com şimdiden çok teşekkür ederim.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : nepoy34@yahoo.com yollandi

Merhabalar,

Davetiye hakkı olan arkadaşlar bana da turktorrent davetiyesi gönderebilir misiniz?

unal.kucukcan@gmail.com

size davetiye yollanmıştı.

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/74890-turktorrent-eu-davetiye-dagitimi-314.html#post2665208