audiocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm kardeşlerim artık googleden tek link aramaktan bıktık eğer elinizde türktorrent kodu varsa yollarsınız çok makbule geçer 8mbit sınırsız internetim var 2tb hdd aldım arşivciyim full 1080p bekliyorum kardeşlerim furkan-karatastan@hotmail.com

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
turktorrent sitesine üye olmak istiyorum ama vip üyelik alıyolar davetiye kodu olmadan normal üyelik alamıyorum. Eğer ki siz shift delete forumu olarak yardımcı olabiliyorsanız lütfen rica ediyorum sayın adminlerim bana da bi davetiye gönderirmisiniz... ahmetcihan_27@hotmail.com.tr

Adminler davetiye dağıtımı yapmamakta.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : ahmetcihan_27@hotmail.com.tr yollandi

bi tane de ben alabilir miyim acaba
abdulhalimcift_61@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : abdulhalimcift_61@hotmail.com yollandi

turktorrent sitesine üye olmak istiyorum, bana da davetiye gönderir misiniz lütfen...

erkuttosun@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : erkuttosun@hotmail.com yollandi

Selamun aleyküm kardeşlerim artık googleden tek link aramaktan bıktık eğer elinizde türktorrent kodu varsa yollarsınız çok makbule geçer 8mbit sınırsız internetim var 2tb hdd aldım arşivciyim full 1080p bekliyorum kardeşlerim furkan-karatastan@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : furkan-karatastan@hotmail.com yollandi

bana turk torrent davetiyesi yollayanın sağlığına ömür boyu duacı olunur. shnslh22@hotmail.com teşekkürler.

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : shnslh22@hotmail.com yollandi

turk torrent ve arena-tr davetiyesi istiyorum teşekkürler ozgurozden2003@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : ozgurozden2003@hotmail.com yollandi

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : uqurkcmz@hotmail.com yollandi

Davetiye Lütfen :D bhr_srrk@hotmail.com yardımcı olursanız sevinirim

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : bhr_srrk@hotmail.com yollandi

audiocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkür ederim kardeşimde sabah siteye girdiğimde girmişti şuan yolladığın koda basıyorum '
An error has occured!
undercover.gif

Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this tracker.!
TurkTorrent.eu
mrblue.gif
undercover.gif
diyo siteyede giremiyorum neden acaba ?

çok teşekkür ederim kardeşimde sabah siteye girdiğimde girmişti şuan yolladığın koda basıyorum '
An error has occured!
undercover.gif

Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this tracker.!
TurkTorrent.eu
mrblue.gif
undercover.gif

audiocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mailime gelen koda bugün yine girdim bu sefer girdi ama şöyle yazıyodu ' Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!
'

yeni bir davetiye kodu lazım yollarmısnız furkan-karatastan@hotmail.com

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
mailime gelen koda bugün yine girdim bu sefer girdi ama şöyle yazıyodu ' Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!
'

yeni bir davetiye kodu lazım yollarmısnız furkan-karatastan@hotmail.com

dostum davetiyeyle alakası yok daha önce bu siteye giriş yapılmamış bir yerden girmen gerekiyor o zamn olur

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
An error has occured!
undercover.gif
TurkTorrent.eu
mrblue.gif
undercover.gif

An error has occured!
undercover.gif
TurkTorrent.eu
mrblue.gif
undercover.gif

sebebi bir sebebten ban yemiş olman ve sana gönderilen davetiye silinecektir.

tsedamgalu@gmail.com şimdiden teşekkürler gönderirseniz :)

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : tsedamgalu@gmail.com yollandi

alicaglaryilmaz@hotmail.com cok lazım lütfen, göderirseniz duacınız olurum

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : alicaglaryilmaz@hotmail.com yollandi

cagancoskuner@gmail.com 'a da bir davetiye yollarsanız çok güzel olur.Teşekkürler

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : cagancoskuner@gmail.com yollandi

lütfen banada davetiye yollayabilirmisiniz dizlek_13@hotmail.com

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : dizlek_13@hotmail.com yollandi

turk torent eu daetiyeleri isteyenler e-mail adresini yazsın göndericem bugün elimde olan bütün davetiyeleri

davetiyen yollandı

cagancoskuner@gmail.com adresine yollandı

Sen yolladıysan benim yollayamamış olmam gerekirdi. Nasıl yolladım ben???

yolcu4432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler.kotam çok ama türk torrent sitelerine üyelik yok :( arena tr yada türk torrent yada herhangi bir türktorrent sitesine davetiye gönderebilirmisiniz? çok teşekkürler şimdiden

muhammedy4432@gmail.com

audiocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Y.Yavuz ; kardeşim davetiye 2 gün için geçerliydi yolladığın akşam girdim ben eror verdi giremedim 1gün sonra girdim bu seferde bu ip ile daha önce kayıt olunmuş dedi yani benden kaynaklanan bi sorun değil yeni bir davetiye istiyorum yollarsanız tabiki ama gerçekten ben bişe yapmadım aynen böyle oldu

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1