Türktelekom bilerek hız mı düşürüyor?

Bu konuyu okuyanlar

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Beyler Normalde 6 ms 39 download 12 upload alıyorum ama bir şey indirmeye başlayınca 1.29 download 0.95 upload oluyor bilerek mi yapıyorlar?Normalde gayet rahat kullanırken bi anda düşüş yaşıyorum.Bunu yazarken bile internete bağlanmak için 1 dk bekledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten kimsenin fikri yok mu?

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsin.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
aradım herhangi bir sorun bulamadık diyorlar.

şaka gibi ya 130 tl internete ücret ödüyorum 1.29 download alıyorum inanılacak şey değil.

Gerçekten 7 gb yi 4 saatte indirdi şaka gibi
pc 500 okumayla 14 snde bitirdi dkdnsobssj.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Beyler Normalde 6 ms 39 download 12 upload alıyorum ama bir şey indirmeye başlayınca 1.29 download 0.95 upload oluyor bilerek mi yapıyorlar?Normalde gayet rahat kullanırken bi anda düşüş yaşıyorum.Bunu yazarken bile internete bağlanmak için 1 dk bekledim.

Gerçekten kimsenin fikri yok mu?
Dosyayı indirdiğin kaynağın sana seed etme hızı düşük olabilir. Speedtest.com üzerinden hızını bir test et ve sonucu burada paylaş sana yardımcı olalım.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Dosyayı indirdiğin kaynağın sana seed etme hızı düşük olabilir. Speedtest.com üzerinden hızını bir test et ve sonucu burada paylaş sana yardımcı olalım.
Zaten sonuçları ilk yorumumda söylemiştim normalde 39 download 12 upload oluyor ama bir şey indirmeye başlayınca bi anda düşüş yaşıyorum ve indirmek normalde 1 saat sürecek ise bende 4-5 saat sürüyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Zaten sonuçları ilk yorumumda söylemiştim normalde 39 download 12 upload oluyor ama bir şey indirmeye başlayınca bi anda düşüş yaşıyorum ve indirmek normalde 1 saat sürecek ise bende 4-5 saat sürüyor.
Siz yazdığım mesajı dikkatli okumadan cevap veriyorsunuz sanırım. Download ederken size dosyaları seed eden sunucunun hızı da indirme hızını etkiler. Speedtest e gidip hız testi yap.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Siz yazdığım mesajı dikkatli okumadan cevap veriyorsunuz sanırım. Download ederken size dosyaları seed eden sunucunun hızı da indirme hızını etkiler. Speedtest e gidip hız testi yap.
dostum zaten yaptım diyorum ki ben bişi indirince download düşüyor test ettim zaten

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,913
Evet. Kasıtlı olarak sebebini anlamadığım bir şekilde düşürüyorlar hatta sınırlandırma bile yapıyorlar. Bundan yaklaşık 9-10 yıl önce 2ye kitlemişlerdi beni. Sonra aradık konuştuk yükseldi tekrar.