Türktelekom 1 GB Cepten İnternetli Veri İşleme İzni Kampanyası

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
İzninizle cepten 1 GB internet hediye ediyoruz.
Kampanya Bilgisi
Türk Telekom, TTNET ve Avea’dan en az birinde aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarına ait bilgilerin bu şirketlerle paylaşılarak kullanılmasına ve bu şirketlerin kampanyalarını iletmesine izin veren faturasız hat sahibi müşterilerimize 30 gün boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1GB hediye edilecektir.
IZIN 1 GB yazıp 5555'e gönder

Ortak Veri İşleme ve Paylaşım İzni veren faturasız hat sahibi müşterilerimize 30 gün boyunca kullanabileceği 1GB hediye edilecektir.

• Kampanyadan aktif bireysel faturasız hat sahibi müşteriler faydalanabileceklerdir.
  • Kampanya 80.000 kişi ile sınırlıdır. 16.12.2016 tarihinden itibaren 1 ay boyunca katılıma açık kalacaktır.
  • 16.12.2016 tarihi itibariyle "IZIN 1 GB" yazıp 5555'e göndermek suretiyle ortak veri işleme ve paylaşım izni veren abonelere kampanya kapsamında 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1GB cepten internet otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanyaya katılabilmek için müşterilerin Ortak Veri İşleme ve Paylaşım İzni vermesi gerekmektedir. 1 GB Cepten İnternetli Veri İşleme İzni Kampanyası > Kampanyalar > Web > Türk Telekom

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sakın böyle bir izin vermeyin. İddia ve saçma sapan reklamlardan gına geliyor. Günde 5-6 tane saçma reklam smsı alıyordum.

Kısacası 1gb için yapmayın böyle şeyler.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Turktelekom a mobil de güvenebilir miyim bilemiyorum. Var mı kullanıpta çok memnun olan ?

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Turktelekom a mobil de güvenebilir miyim bilemiyorum. Var mı kullanıpta çok memnun olan ?
Bulunduğunuz yere göre değişir bazı bölgelerde iyi bazı bölgelerde kötü bulunduğunuz bölgedeki kullananlara sorsanız daha iyi sonuç alırsınız

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu kampanyada verdiğiniz izin, sadece Türk Telekom kampanyalarından sms almaya yöneliktir. Numaranızı başka firmalara dağıtmıyorlar.