Davet Et Kazan Kampanyası Turkcell 6 GB Hediye internet

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KuzeyUnutmaz

Asistan
Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası
 • #senyapdiye Davet Et Kazan kampanyası ile arkadaşını Turkcell'e davet et, o hattını Turkcell'e taşıdığında hem sen hem de arkadaşın toplam 6GB internet hediyesinden yararlanın.
 • 1564598153278.png
 • Kampanya faydaları:
  • Faturalı hatlar: Hangi tarifeyi kullandıklarından bağımsız 12 ay boyunca 3 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB aşım korumasından faydalanabilecekler. Kampanya şartlarını sağlayan faturalı hatlar, kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında 12 ay içerisinde istedikleri tarihlerde toplamda 3 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB hediyeyi istedikleri tarihlerde paketlerindeki internet henüz bitmeden DAVETETKAZAN yazıp 2200’a sms atarak, aşım koruma paketlerini başlatabilirler. Haftalık 2GB aşım korumasından 30 günde 1 kez faydalanılabilir.
  • Faturasız hatlar : 3 ay boyunca 34TL ve üstü paket yükledikleri aylarda, paketlerine ek haftalık 2GB internet hediyesinden yararlanacaklar
  • Kampanyadan bireysel, ses hattı sahibi Turkcell müşterileri yararlanabilecektir. Kampanyadan hediye kazanacak kişi sayısı 100.000 ile sınırlıdır. Kampanya dahilinde hediye edilen 2GB internet, bir hafta boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Devretmez, 3. şahıslara transfer edilemez. Ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100kb, faturalı hatlar için 1kb’tır. Hediye 2GB’ın 1 haftalık kullanım süresi içindeki paket aşımında, müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Davet ederek numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaş sayısından bağımsız olarak, koşulları sağlayan her müşteri kampanya faydasını bir kez alabilecektir.

 • Kaynak: Turkcell Sen Yap Diye Davet Et Kazan

  Not: Davet ettiğiniz kişinin hattını gönderdiğiniz bağlantı üzerinden Turkcell'e taşıması gerekir. Taşıma işlemii gerçekleştikten sonra hediyeye hak kazanırsınız.
 

KuzeyUnutmaz

Asistan
aynen ondaki de, daha öncesinde ( yanımda uygulamasının bağlantısını göndereceğiniz arkadaşınızın son 1 yıl içinde uygulamayı yüklememiş ve giriş yapmamış olması gerekiyor)
 
Üst