Turknova.net Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
Kaliteli sitedir bitturk
bitturk.png

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Siteye ulaşılamıyor zaten. Eğer açılırsa ki açılacak gibi üyelik alımı olur arada takip edin.

xlo089

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknova Davetiye gönderebilecek arkadaş varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknova Davetiye gönderebilecek arkadaş varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

[email protected]

cemmel65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde Turtorrent.us, hdturk.de,torrentleech.org,iptorrents.com ve hd-torrents.org davetiyeleri var Turknova icin 1 ve 2 davetiye verebilirim.Elinde Tuknova davetiyesi olan varsa takas edebilirim

beyazmurat71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar önereceğiniz turk torrent sitelerine davetiye ginderirmisiniz. Yüzünüzü kara cikarmam. Günde 12 saat 12 mpbs upload yapabiliyorum. [email protected]

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ben bu tarz bir siteye girmiştim torrent kaynıyor.
Konu neden kilitlenmiyor o zaman?
Büyük bir ihtimal dosya paylaşım, torrent sitesi.
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Böyle bir konuyu daha raporlamıştım. Türktorrent diyeydi. Raporladım ama dönüş: "Eğer torrent link olsaydı konuyu kilitlerdik." diye bir dönüş yapmışlardı.
Bak sen yönetim ekibimize, ben Levon beyin linkini verdiğim için 1 hafta ban alayım, bunlar 119 sayfa sefa sürsünler :)