Türkiye'nin En komiği

türkiyenin en komiği

• Ata Demirer

Kullanılan: 3 13.6%
  • Beyazıt Öztürk

Kullanılan: 0 0.0%
  • Şahan Gökbakar

Kullanılan: 2 9.1%
  • Tolga Çevik

Kullanılan: 3 13.6%
  • Okan Bayülgen

Kullanılan: 0 0.0%
  • Cem Yılmaz

Kullanılan: 13 59.1%
  • Yılmaz Erdoğan

Kullanılan: 1 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
lütfen herkes katılsın çünkü biz çok kalabalık ve iyi bir forum olduğumuzdan dolayı herhalde bizim kararımızda biraz etkiler bunu için lütfen herkes
katılsın

benim oyum TOLGA ÇEVİK E adam komik ama kaliteli komik yani komedi dükkanını izleyin baya komik izleyenlerde vardır elbet

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yılmaz Erdoğan..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Eski alışkanlıklarını bırakıp kendini yenilemeye çalıştığı için Cem diyorum.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Kesinlikle Cem Yılmaz diyorum ben.Adam sadece sahnede değil katıldığı tüm programlarda, röportajlarda güldürüyor.Tolga Çevik başlarda komikti ama sürekli aynı esprileri yapmaya başladı artık.Salak adam rolü kabak tadı vermeye başladı.Yılmaz Erdoğan'ın zaten kişiliğini de hiç sevmem.Okan Bayülgen son derece sevimsiz ve ukala bir adam.Diğerleri hakkında yorumu da başkaları yapsın :)

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
2 şık verme hakkım olsa beyazıt öztürk ve cem yılmaza verecektim ama sadece cem yılmaza verdim çok iyi işler çıkarıyor son filmide güzeldi..

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
herkesin fikrine sayımız var ama
bana göre tolga çevik komedyan felan değil
komedi dükkanı adlı programda adamın biri bişeyler söylüyor oda yapıyor yapamayınca da komedi oluyor
onun dışındaki diğer isimlerde komik
ama içindekilerden cem yılmaz a oy verdim

MrsArtemis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki Kimdir Bu Tolga Çevik
Tolga Çevik Kimdir? Tolga Çevik’in Hayatı ve Filmleri
12 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Tolga Çevik, oyuncu ve komedyen olarak kariyerinde devam etmektedir. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Sacit Kıral karakteri ile kariyerinde zirve yapan Tolga Çevik, daha sonra bu diziden ayrılarak Komedi Dükkanı adlı programda hayran kitlesini arttırmıştır.
tolga.jpg

12 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Çevik, oyuncu ve komedyen olarak kariyerinde devam etmektedir. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Sacit Kıral karakteri ile kariyerinde zirve yapan Tolga Çevik, daha sonra bu diziden ayrılarak Komedi Dükkanı adlı programda hayran kitlesini arttırmıştır. 2014 yılı içerisinde ise Arkadaşım Hoşgeldin ile programına devam eden Tolga Çevik, Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) üyesi olarak ünlü tiyatrocu Yılmaz Erdoğan ile beraber çalışmıştır.
Bahariye İlkokulu’nu bitirmesinin ardından Özel Doğuş Lisesi’nde ortaokulu ve liseyi bitiren Tolga Çevik bu yıllarda tiyatroya ilk adımını attı. Liseler arası yarışmalarda en iyi oyuncu ödüllerini toplayan Tolga Çevik, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sınavını kazanamaması sonrasında Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katılarak hayatını burda devam ettirmeye karar kıldı. 1996 senesinde Central Missouri State Üniversitesi’nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun olan Çevik daha sonrasında eğitiminde Amerikalı aktör Robin Williams’tan da eğitim aldı.
Tolga Çevik Hayatı
Amerikalı aktör Robin Williams’tan başlayan Çevik, BKM oyuncusu olarak genellikle BKM yapımı film, dizi ve oyunlarda rol aldı. Topluluğun Bana Bir Şeyhler Oluyor oyunu dışında, Yeditepe Oyuncuları’nın Kelebekler Özgürdür oyununda da oynadı.
Komedi Dükkanı adlı programı TV8 daha sonra TRT ve Star TV’de 2010-2011 sezonunda start aldı. 15 Haziran 2011 tarihinde program “Yolun Sonu” adlı bir bölüm ile sonlandı. Arkadaşım Hoşgeldin adlı Avrupa turnesini bitirdikten sonra, 31 Aralık 2013 den itibaren Kanal D’de yayınlanan Arkadaşım Hoş geldin oyunu 2015 Ocak ayında final yaptı. 2016’da ise Müdür Ne’aptın da final kararı aldı.
Tolga Çevik, Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile 2004 senesinde dünya evine girdi. Tolga Çevik’in bu evliliğinden Tuna ve Tan adında iki de çocuğu bulunuyor. 2009 – 2010 yılları arasında uzun dönem askerliğini yapan Tolga Çevik, 2012 yılında “Sen Kimsin?”adlı sinema filminde başrol oynadı.
Tiyatro Oyunları
Bana Bir Şeyhler Oluyor,
Sen Beni Sevmiyorsun,
Kalbin Sesi,
Kelebekler Özgürdür,
Küheylan.
Arkadaşım Hoşgeldin
Film ve Dizileri :
1996 – Feride (Tv. Dizisi)
1998 – Salacak Öyküleri (Tv. Dizisi)
2000 – Herkes Kendi Evinde (Sinema)
2000 – Köçek (Sinema)
2000 – Vizontele (Sinema)
2002 – Aşk ve Gurur (Tv. Dizisi)
2003 – Esir Şehrin İnsanları (Tv. Dizisi)
2003 – Ölümsüz Aşk (Tv. Dizisi)
2003 – Vizontele Tuuba (Sinema)
2004 – Dişi Kuş (Tv. Dizisi)
2004 – Her şey Yolunda (Tv. Dizisi)
2004 – Hızlı Adımlar (Sinema)
2004 – Sevinçli Haller (Tv. Dizisi)
2005 – Organize İşler (Sinema)
2006 – 2008 – Avrupa Yakası (Tv. Dizisi)
2007 – 2014 – Komedi Dükkanı (15 Haziran 2011 tarihinden itibaren TV kanallarında yayını bitmiş, turnelerle yoluna devam etmiş, günümüzde ise Arkadaşım Hoşgeldin adıyla TV ekranlarına geri dönmüştür.)
2012 – Sen Kimsin? -Dedektif Tekin(Sinema)
2014 – Arkadaşım Hoşgeldin (Tv. Dizisi)
2014 – Patron Mutlu Son İstiyor (Sinema)
2016- Müdür Ne’aptın

Kaynak : Tolga Çevik Kimdir? Tolga Çevik’in Hayatı ve Filmleri