Türkiye'nin en iyi psikoloğu kim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de sınav kaygısı için psikolog Derya Yalçın'a gittim, 6 seans sonra kaygılarımla baş etmeyi öğrenmiştim. Sınava girdim ve istediğim yeri kazandım. Allah ondan razı olsun...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence de Türkiye'nin en iyi psikoloğu Derya Yalçın.
Ben Prof. Dr. Tarık Yılmaz'a travmatik bir olay sonrasında gittim ve o beni Derya Hanım'a yönlendirdi. Kendime bile anlatamadığım şeyleri ona anlatırken buldum kendimi ve gerçekten o zor süreçte benim ayağa kalkmamda çok yardımcı oldu, hatta ilaç bile kullanmama gerek kalmadı. O içten gülüşü ve ses tonuyla insana ilaç gibi geliyor zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Psikolog Derya Yalçın Mahmutoğlu
Giller Kedi Masa Takvimi
Yayın Danışmanı
Giller 2008 Kedi Takviminde fotoğrafı bulunan 12 kedi de sahiplendikleri insanlar veya sorumluluklarını üslenen insanlar hakkında konuşuyor. Kedi hallerini, davranışlarını, duygularını kedice ifade ediyorlar. Arada sırada büyük sözler söyleseler de, derin düşüncelere daldığını zannettiğimiz kediler her şey söyleyebilir. 2008 yılı boyunca masamızın üzerinden inmeyecekler.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle geçmiş olsun psikolog yada psikiyatri hikaye diyen arkadaşlar yanlış yönlendirmeyin bir hastalığın varsa koca karı yöntemleri ile iğlesemez sin nasıl grip olduğunda doktora gidip çaresini arıyor isen psikolojin bozulduğunda doktora gidecek sin .Psikolog ve psikiyatrinin farkı psikolog psikiyatrinin yardımci dalı da denebilir aslında ama durumunuz un Ilaç lik seviyeye (saplantili düşünceler , zihinsel tekrarlar,temizli ve simetri hastalığı .olmayan varlıkları yada insanları görme seviyesine gelmiş ise )psikiyatriye gidin