Türkiye'de yaşanmış komik olaylar

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
'Herkese bir cami' gerçek oldu

yav arkadaş ben de buna takıldım işte...
hele bi anlatıver, mesela 75 milyonluk Türkiyede 75 milyon cami mi yapılmış,
yoksa -faraza- 5 bin kişilik nüfusu olan bir kasabaya 5 bin tane cami mi yapılmış?

ben yazının komikliğine, uygunluğuna falan söz etmiyorum da, verilen bilgilerin doğru olup olmadığına dikkat çekmek istiyorum.

ezcümle arkadaşım, bazı şeyleri sallarken mümkünse biraz destekli olsun, olmaz mı?!

mantığı mefluç ederseniz, inanırlığınız yok olur, doğru olanlar da ehemmiyetini kaybeder!

energyy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yav arkadaş ben de buna takıldım işte...
hele bi anlatıver, mesela 75 milyonluk Türkiyede 75 milyon cami mi yapılmış,
yoksa -faraza- 5 bin kişilik nüfusu olan bir kasabaya 5 bin tane cami mi yapılmış?

ben yazının komikliğine, uygunluğuna falan söz etmiyorum da, verilen bilgilerin doğru olup olmadığına dikkat çekmek istiyorum.

ezcümle arkadaşım, bazı şeyleri sallarken mümkünse biraz destekli olsun, olmaz mı?!

mantığı mefluç ederseniz, inanırlığınız yok olur, doğru olanlar da ehemmiyetini kaybeder!
bende bunu çok merak ediyorum alıntı da yaptım ama cevap gelmedi henüz..

xsxixsx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz burada çok akademik espriler yapıyoruz, bunlar basit geldi arkadaşlara.

Mesela "Nihat Doğan Felsefesi" gibi sabit bir konumuz var, orada çok felsefik espriler yaparak zihinsel gelişimimizi ileri boyutlara taşıyoruz.

"Kadınların Mutlaka Gitmesi Gereken Kurslar" gibi sabit bir konumuz var, orada da kadınların kişisel gelişimini destekleyici üst düzey espriler paylaşıyoruz.

Yukarılarda diye gördüğüm "Erkeklerin Çektiği 30 Şey" diye bir konu var ki sakın aklına müstehcen espriler gelmesin, tamamen sosyolojik bir çalışmadır.

Böyle sürüp giden 210 sayfa konu var ve senin konun gerçekten yakışmıyor bu foruma, çok ayıp etmişsin! :)

açıklayıcı oomuş sağol valla ya :D konuyu açtığıma pişman oldum

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hahaha :D olaylara gel

Asuman Krause, '1. Geleneksel Boru Döşeme Yarışması'na hakem oldu.

bu nasıl bişeydi ya .D

Son mesajlar