Türkiye Filistin'e 5 milyon dolar hibe edecek

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ağanın lafının üzerine laf olmaz derler bilirsin (şener şenin kemal sunal ile çektiği filmdeki lafı yazacaktım daha anlaşılır olsun diye ama sırf o ifade için pireyi deve yapıp ban atarlar diye yazmadım, anlayan anladı) , senin söz söyleme hakkın ancak bi yere kadardır, esas olan mekanın sahipleridir... Onlar paralarına bakarlar, çıkarlarına bakarlar veya şahsi düşünce ve fikirlerini asla ama asla ezdirmezler :) Sen şimdi az daha laf söylemeye kalksan on tane belki ban gelir ama biz savunduğumuzda kendimizi hakkımız olmaz. ADALETİNE BAZEN TÜKÜRMEM GELİYOR forumun :mad: Özellikle içerik oluşturma ekibine açık açık ADALETSİZSİNİZ diyorum!
Önce sakin ol sonra kurallara uyduğun sürece uyarılmayacağını idrak et
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela Libya'da olduğu gibi. Libyalılar artık Erdoğan patron diyor patron.
Libya gerçekten çok başka boyutta Türk bayraklarıyla dolaşıyorlar baya korkuttu bazı ülkeleri ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ağanın lafının üzerine laf olmaz derler bilirsin (şener şenin kemal sunal ile çektiği filmdeki lafı yazacaktım daha anlaşılır olsun diye ama sırf o ifade için pireyi deve yapıp ban atarlar diye yazmadım, anlayan anladı) , senin söz söyleme hakkın ancak bi yere kadardır, esas olan mekanın sahipleridir... Onlar paralarına bakarlar, çıkarlarına bakarlar veya şahsi düşünce ve fikirlerini asla ama asla ezdirmezler :) Sen şimdi az daha laf söylemeye kalksan on tane belki ban gelir ama biz savunduğumuzda kendimizi hakkımız olmaz. ADALETİNE BAZEN TÜKÜRMEM GELİYOR forumun :mad: Özellikle içerik oluşturma ekibine açık açık ADALETSİZSİNİZ diyorum!

Lise sınavlarına çalışmanı söylemiştim sana , bak insanlara zarar veriyorsun

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Önce sakin ol sonra kurallara uyduğun sürece uyarılmayacağını idrak et
Mesaj otomatik birleştirildi:

Libya gerçekten çok başka boyutta Türk bayraklarıyla dolaşıyorlar baya korkuttu bazı ülkeleri ?

Zaten o yüzden görmüyor musunuz Avrupayı bizi coronavirüs döneminde turizmde tehlikeli ülkeler listesine koyuyorlar. Hepsi korktuklarından.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Lise sınavlarına çalışmanı söylemiştim sana , bak insanlara zarar veriyorsun
Şimdi sana şöyle bi soru sorasım geldi, fikrini merak ediyorum çünkü sen bu tür şeylere kültürel bir bakış açısıyla bakarsın diye düşünüyorum :)

"28. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası'nın tarihleri ve teması belli oldu. Onur Haftası'nın bu seneki teması "Ben Neredeyim?" olarak belirlenirken etkinlikler 22-28 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. "

Sen bu hafta belirtilen etkinliklere destek verdin mi veya bu konu hakkında fikrin nedir?

Normalde böyle bir soru sormam ama sen beni fazla küçümsedin, kendini çok aşırı kibirli eyledin. ...
Bu sorumdan dolayı ban atılması da çok büyük haksızlık olur çünkü benim bildiğim forumda hakim olunan kanaat lgbt haftası ve olayı kültürel bir olay olarak belirtilmekte veya saygı ve sevgi beslenmekte, utanılacak sıkılınacak bir durum değildi, sonuçta, özgürce konuşulabilinmeli.