Turkcell'den 1 GB sınırsız internet aylık 19.9 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Ben Vas çalışanıyım , S3 ler 4.1 güncellemesiyle gelir. Ayarlar - Kablosuz ağları görmez , Ayarlar - Diğer diye devam eder.

ben ne yazmışım :) Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet> diğer ayarlar> mobil ağlar> erişim noktası adları> seçenekler> (eğer avea ısp yazıyorsa sil) yeni apn oluştur> Apn adı> AVEA İNTERNET>kullanıcı ismi>internet>kaydet> paket veriyi kapat aç daha hızlı girersin

Bende müdür yardımcısyım tüm mağazalara cihaz eğitimi veriyorum :) ya aynı şeyi söylüyoruz ya da birimiz yanlış anlatıyor

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hocam varsayılana sıfırla deyince zaten ayarlar geliyor dediklerinin hepsi tutuyor da apn türü default,supl yazıyor onu değiştirince bağlanmıyor.

Ben LG ob kullaıyorum çakma bir İCS teması yükledim ayarlarda senin gibi apn ye internet yazıyorum bende de girmiyorum siliyorum giriyor , diğer cihazlarda seçtirip girdiriyoruz açıkcası heriki türlüde dene sakıncası yok yavaşlık için farklı cihazda denemekte fayda var.

ben ne yazmışım :) Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet> diğer ayarlar> mobil ağlar> erişim noktası adları> seçenekler> (eğer avea ısp yazıyorsa sil) yeni apn oluştur> Apn adı> AVEA İNTERNET>kullanıcı ismi>internet>kaydet> paket veriyi kapat aç daha hızlı girersin

Bende müdür yardımcısyım tüm mağazalara cihaz eğitimi veriyorum :) ya aynı şeyi söylüyoruz ya da birimiz yanlış anlatıyor

Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet yok ki direk Ayarlar - Diğer var yaw varsa bir ics li cihaz bak bi :)

Reaksiyon puanı
2,146
Tamam beyler bi ayar değişikliği falan yapmadım.

En yüksek H+ imiş onu öğrendim 3G yazarken 7,20kb'a çıkıyordum. H+ yazınca 440kb oldu.

Resimde 3G yazdığına bakmayın tam o sıra 3G'ye düştü :D

Hızlı indirdiği zaman yukarda H+ o UMTS yazan yerde ise HSPA+ yazıyor.

He bir de demin 3G yazıp 5555'e gönderdim onun da bi etkisi var mı bilmiyorum.

0Kajw.png

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
@__kadıköyRAP__ çok ilginç gerçekten HSPDA denilen şey 3g den daha gelişmil bir teknoliji bende H harfi var 3-4 mbit görüyor belki cihazla ilgildir

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Ben LG ob kullaıyorum çakma bir İCS teması yükledim ayarlarda senin gibi apn ye internet yazıyorum bende de girmiyorum siliyorum giriyor , diğer cihazlarda seçtirip girdiriyoruz açıkcası heriki türlüde dene sakıncası yok yavaşlık için farklı cihazda denemekte fayda var.

Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet yok ki direk Ayarlar - Diğer var yaw varsa bir ics li cihaz bak bi :)

sana inat açtım bir s3 baktım :D direk ayarlar menüsünde ilk çıkan kablosuz ağ ve internet onun altında diğer ayarlar var yani ana başlık olarak var ayar menüsü olarak değil :) aynı şeyi söyledik anlaşamadık bu da güzel :) büyük ihtimal sim karttan dolayı sıkıntı var

Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=137719]madmex[/MENTION] evet dediğim gibi o hızı 3G iken değil H+ iken aldım. Tam resmini çektiğim sıra 3G'ye döndü yani 3G daha hızlı değil bende dediğin doğru.
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] sim kartım kesilmiş değil normal mikro sim. 440 gördüğüme göre sorunum kalmadı değil mi 3G'de H+'dan daha fazla hız görmem gerekmiyordu değil mi? :D

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
@madmex evet dediğim gibi o hızı 3G iken değil H+ iken aldım. Tam resmini çektiğim sıra 3G'ye döndü yani 3G daha hızlı değil bende dediğin doğru.
@byunker sim kartım kesilmiş değil normal mikro sim. 440 gördüğüme göre sorunum kalmadı değil mi 3G'de H+'dan daha fazla hız görmem gerekmiyordu değil mi? :D

Normalde şebekenin veridiği hız 7.2 mbps ye kadar tabi coğrafi konum şartlarından dolayı değişiklik gösterebiliyor,iyi iyi sesini çıkartma :D

Reaksiyon puanı
2,146
Yüksekova'ya gidince zaten 10kb görürsem şükrederim :)

Sıralama şöyle mi?
H+ > H > 3G

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sizin ordA H+ zayıf çekiyor demek ki :D bende download hızı 14-17 mbit arası değişiyor yer aydın :D

Reaksiyon puanı
2,146
sizin ordA H+ zayıf çekiyor demek ki :D bende download hızı 14-17 mbit arası değişiyor yer aydın :D

Vay maşallah. H+ olunca tamam güzel benim de 600kb falan gördüm bi ara, ama 3G olunca 7,20kb'dan yukarı çıkmaması normal mi acaba, E yazınca bile 12kb falan oluyor.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yüksekova'ya gidince zaten 10kb görürsem şükrederim :)

Sıralama şöyle mi?
H+ > H > 3G

ben başkaledeydim askerlik dolayısıyla.hudutta..bitişiği yüksekova. görebileceğin en uzak mesafede bile ev yoktu. ama turkcell hep 3g çekiyordu:)

Reaksiyon puanı
2,146
ben başkaledeydim askerlik dolayısıyla.hudutta..bitişiği yüksekova. görebileceğin en uzak mesafede bile ev yoktu. ama turkcell hep 3g çekiyordu:)

Sıkıntı o işte hocam 3G olduğu zaman 7.20kb/s en fazla. H+ lazım bana, bilmiyorum benim ayarlar mı bozuk. :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Vay maşallah. H+ olunca tamam güzel benim de 600kb falan gördüm bi ara, ama 3G olunca 7,20kb'dan yukarı çıkmaması normal mi acaba, E yazınca bile 12kb falan oluyor.

ben dosya indirirken 1.6 mb ile indiriyordum bi mp3 2 sn de felan iniyordu sen hesapla :D bu arada daha öncede yazmıştım galiba yeniliyim hızınız kota sebebiyle düşse bile upload hızınıza bir kısıtlama gelmiyor :D

Reaksiyon puanı
2,146
ben dosya indirirken 1.6 mb ile indiriyordum bi mp3 2 sn de felan iniyordu sen hesapla :D bu arada daha öncede yazmıştım galiba yeniliyim hızınız kota sebebiyle düşse bile upload hızınıza bir kısıtlama gelmiyor :D

Peki 3G yazarken de bu hızları alıyor muydun yoksa hep H+ mıydı sende? :)

mr booze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu paket f/p olarak tüm operatörlerin internet paketleri arasında benim cebime göre en iyisi.
Fakat fiyatlar her zamanki gibi cep yakan cinsten. Tabi buldunuz çölde suya muhtaç insanları çakın fiyatları anasını satıyım.

kacaksevgilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayıp be 96 kb insan yazmaya utanır.Oldu olacak 56K zamanına geri çekin. 1Gb nete 20 tl verecek varsa buyursun.Yazıktır günahtır.Simsarlık yapacağınıza biraz teknolojiye yatırım yapın.Yıl olmuş 2012 mağarada çeken telefon reklamı yapıyorlar.Ne yapayım birader mağarada çekse ne çekmese ne?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1gb sınırsız sanırsın hız 1gb.. bunlara nasıl izin veriyorlar böyle yanıltıcı paket isimlerine..

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında Paket sınırsız ben de kullanıyorum fakat 1 gb internet kullanımını geçince hızı düşüyor diyelimki çok yüksek bir hızdan (3G Hızı) 96kbps hızına düşüyor bu durum da oldukça kötü :(( ne var ben eskiden 100 mb bile kullanıyordum yetiyordu ama 1 gb'a yükseltince yetmez oldu insanın sürekli kullanası gerekiyor.İnternetin olmdığı her yerde açıyorum :D ama güzel paket almanızı tavsiye ederim.... :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
gerçekten mükemmel bir paket hız olarak da çok iyi diğer operatörlere göre... kamu tarifesine dahil olanlara bu paket 14,90 :)

ben bu paketten memnunum

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
12 ay sonra otomatik iptal olsa iyi olurdu sonradan ücret iyi yükseliyor. 12 ay bitimde unutmadan iptal ettirmek lazım

Paket iptal edilmediği sürece aylık 19,9 TL (ÖİV+KDV dahil) üzerinden devam eder. 12 aylık indirim süresi bittikten sonra, paket iptal edilene kadar standart ücreti olan aylık 32TL (KDV, ÖİV dahil) üzerinden devam eder.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu kampanya 31 Ekime kadar sürecek sanırım :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bence bu kampanya hiç bitmeyecek :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SMS ile abonelik başlatılıbiliryor ise,
SMS ile iptal edilebilmeli.
sonrasında, iptali tam bir işkence oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...